Megamax Kilo Almaya Yardımcı 3 kutu 139 TL Şok Kampanya

Megamax Besin Desteği Nedir ?

Megamax Doğal bitki ve bitki özleri ile elde edilen kilo almaya yardımcı bir üründür. Megamax’ı diğer besin desteği ürünlerinden ayıran en önemli özelliği içeriğinde 12 adet bitki ve bitki özleri bulunur. 5 kıtadan özel olarak toplanan bitkilerin her biri kendi yöresinde kuvvet verici ve kilo aldırıcı olarak kullanılmaktadır.

Megamax, bünyenin ve metabolizmanın işleyişini göz önünde bulundurarak vücuda gereken besinleri, gereken miktarda iletmeye yardımcı olur.

Megamax’ın İçeriğinde Neler Var ?

Megamax İçeriğinde;

Kudret narı meyvesi, kakao, polen, kına kına, süt tozu, muz ekstratı, propolis, keçiboynuzu tozu, tarçın toz, Hindistan cevizi tozu, pudra şekeri, sebze ve meyve ekstratı

bulundurur.

Megamax Nasıl Kullanılır ?

Megamax sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanılır.

1 bardak süt veya meyve suyuna 1 tatlı kaşığı Megamax karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir. Karışımı hazırladığınız da bekletmeden hemen tüketilmesi önerilir.

Megamax’ın Faydaları Nelerdir ?

Zayıflık insanlık tarihi boyunca kişi için büyük problem olmuştur. Kişiyi özgüvensiz gösterirken, karşı taraf içinde pek etkili görünmeyebilir. Megamax, kullanıcısını bu gibi durumlardan kurtarmaya yardımcı %100 bitkisel besin desteğidir. Kilo almaya yardımcı bir üründür.

Megamax’ın Zararları Nelerdir ?

Megamax‘ın her hangi bir zararına rastlanmamıştır. Olası bir yan etki görüldüğü takdirde doktorunuza başvurunuz.

UYARI: Megamax ilaç değildir, gıda takviyesidir. Küçük çocukların kullanması önerilmez. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz. İçerisinde ki karışıma alerjisi olan bireylerin kullanması tavsiye edilmez.

 

Türkiye’den Megamax Nasıl Sipariş Verebilirim?

Megamax  Kars, Ardahan, Çankırı, Edirne, Muğla başta olmak üzere Alanya, Kuşadası, Gebze, Bala, Çamlıdere, Haymana gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Canlı Destek ,WhatsApp Hattımızdan ve Telefonla arayarak da Sipariş Verebilirsiniz.

 

Avrupa’dan Megamax Nasıl Sipariş Verebilirim?

Megamax bütün Avrupa, Asya, Uzak doğu, Afrika, Orta doğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Megamax sipariş vermek istiyorsanız , Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Litvanya, Portekiz, İspanya, Hırvatistan gibi birçok ülke ve şehirden WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa’dan vermek istiyorsanız Satış Temsilcimizi arayarak sipariş verebilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Bize bu kelimelerden ulaştınız: Megamax, megamax nedir, megamax nasıl kullanılır, megamax sipariş, megamax besin desteği, kilo aldırıcı ürünler, gıda takviyesi, megamax fiyat

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.