LW6090 Zayıflama Hapı Nedir?

Fazla kilolardan kurtulmuş, fit bir vücut herkes gibi sizinde hayaliniz değil mi? Yoğun yaşam tarzımız, stresi ve diğer kötü etkenleri hayatımıza yerleştiriyor. Sağlıklı beslenmekten gittikçe uzaklaşıyoruz ve bunun bedelini vücudumuz ile ödüyoruz. Fazla kiloların vücudumuz verdiği zararlar saymak ile bitmez hem fiziksel hem de psikolojik olarak.

Kilo vermek için diyet ve spor yapmanız gerektiğini biliyor ancak zayıflamak için yeni çözümler arıyorsanız, yenilen formülü ile LW6090 zayıflama hapı kullanılmasını önerebilirim. Hadi gelin beraber inceleyelim ne olduğunu?

LW6090 İçerik

LW6090 İçerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

Goraka Ekstresi: kilo kaybı üzerindeki mucizevî etkileri vardır. Yüksek miktarda HCA içerir. Doğal bir diyet ürünüdür.

Chitosan: Midedeki yağlara yapışır. Vücut tarafından emilmeden dışarı atılmasına yardım eder.

Guarana: ek enerji seviyenizi artırabilir ve yağ yakma ve kilo verme çabalarında yardımcı olabilecek metabolizmanızı harekete geçirebilir

Yeşil Çay: Metabolizmayı hızlandırır. İştahı keser.

LW6090 Kullanım Şekli

Günde 2 defa kullanılması yeterlidir. Önerilen tüketim şekli sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce alınmasıdır.

LW6090 Etkileri Nedir?

Metabolizmayı artırma da yardımcı olur

Yağ yakımını kolaylaştırabilir

Vücudun enerji seviyesini attırmaya yardımcı olabilir

Kilo vermek için çabalayanlar için destekleyici olur.

Midede bulunan yağları vücutta depolanmadan atmaya eğilimlidir.

LW6090 Yan Etkileri Nedir?

Bu bitkisel ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Ancak istenmeyen bir surum ile karşılaştığınız da lütfen doktorunuza başvurunuz.

LW6090 Saklama Koşullarını ve Uyarılar

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır.

Tavsiye edilen dozajın aşılmaması önerilir.

Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi edilmesinde kullanılamaz.

Hamile ve emziren annelerin, kronik rahatsızlıkları olanların doktora danışarak kullanması önerilir.

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

LW6090 ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bize bu kelimelerden ulaştınız: lw6090 kullananlar kadınlar kulübü, lw6090 orijinal, lw6090 hhs, lw6090 zayıflama hapı, lw6090 kullanımı, lw6090 fiyatı, lw6090 yan etkileri, lw6090 içeriği, lw6090 zararları, lw6090 eczane, lw6090, lw6090 ayda kaç kilo verdirir, lw6090 ankara, lw6090 adana, lw6090 avrupa siparis, lw6090 almanya, lw6090 nereden alabilirim, lw6090 1 ayda kaç kilo verilir

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.