LW6090 Zayıflama Hapı Nedir ? Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

LW6090 Nedir?

Her insanın metabolizması farklı çalışır. Bu yüzden her insanın aldığı kalorilerin ve yağların vücutta yakılması da farklıdır. Kimi insan yediklerini çabuk eritir kimine ise kalıcı kilo olarak etki eder.

a1 kapsül

LW6090 zayıflama hapı fazla kiloya sahip insanların metabolizmasını çalıştırmaya yardımcı olmak üzere üretilmiştir. İçeriğinde vitamin ve mineraller açısından zengin bir üründür. LW6090 kilo kontrolü sağlamak için takviye bir üründür. İçeriğinde cafe slim, yeşil kahve ve gece ile gündüz çayından oluşan üçlü bir settir. İçeriğinde bulunan yeşil kahve metabolizmanın hızlanmasında oldukça etkilidir. LW6090 yenilenen formülü ile fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Yeşil kahve etkisi ayrıca yağ yakımınızı kolaylaştırır. Cafe Slim yeşil kahve ideal kilonuza ulaşmanızda size yardımcı olur.

LW6090 zayıflama hapının içeriğindeki bitkisel özler, ödem söktürür, metabolizma hızlandırır ve yağ yakımını sağlar. Aynı zamanda bağışıklık sisteminize zarar verecek hastalıklara karşı korur. LW6090 ‘ın yenilenen formülünün doğal içeriğinde; Goraka ekstresi, Chitosan, Guarana, yeşil çay  bulunur.

Goraka ekstresi; diyette kullanılan doğal bir üründür. İştah arzusunu bastırır ve enerjiyi etkiler. Araştırmalara göre kilo kaybında etkilidir. Ve yağ yakımını sağlar.

Chitosan; Vücuttaki yağların emilmesini engeller.

Guarana; İştah kesme özelliği olduğu gibi yağ yakımını da sağlar. Ve sinir sistemini uyarıcı etkiye sahiptir. Kilo kaybına yardımcı etkiye sahiptir. İştahı azaltır, enerji verir.

Yeşil Çay; Sakinleştirir, dinginlik verir. Güçlü bir antioksidandır. Metabolizmayı hızlandırır. Fazla kilolardan kurtulmanızı sağlar.

LW6090 Nasıl Kullanılır?

Bitkisel içeriğe sahip LW6090 kapsül şeklindedir ve kullanımı oldukça kolaydır. Günde 2 defa içmek yeterlidir. Aşırı kalorili gıdalar tüketmeden yarım saat saat önce içebilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden önce içebilirsiniz.

UYARI: Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bitki özlerine alerjiniz varsa kullanmayınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.

Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Çabuk kilo veremiyordum fakat sağlık beslendim. Aynı zamanda LW6090 kullanmam kilo kontrolümde faydalı oldu. (Gözde Yurtgül)

Metabolizmam yavaş çalışıyordu faklat LW6090 zayıflama hapı metabolizmamı hızlandırdı. Bilseydim daha önceden kullanırdım. (Rukiye Akın)

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullandım ve ödem atmaya birebir. En azından ben faydasını gördüm. (Anıl Gür)

Yağ yakımınız için bir ürün istiyorsanız LW6090 tavsiye ederim. Ben etkilerini gördüm.(Rıfat Uzun)

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.