LİPO GEL NEDİR?

Beslenme düzensizliğinden, hareketsiz yaşamdan bazen de genetik yapıya bağlı olarak aşırı kilolara sahip olabiliriz. Çeşitli diyet programlar uyguluyor olsak bile kilo kontrolü sağlayamadığımız bir bünyeye sahip olabiliriz. Özellikle bel ve basen bölgesindeki yağlardan kurtulmak oldukça zordur.

Günlük koşturmacadan, iş temposundan uygulamaya başladığımız diyet programlarının sonunu getiremiyorsak ya da spor veya egzersiz yapamıyorsak başka alternatif yollara başvururuz. Bu alternatif yollardan kullanımı kolay ve pratik bir ürün olan Lipo Gel fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Peki Lipo Gel nedir? Lipo Gel, hiçbir cerrahi yönteme gerek kalmadan kurtulmak istediğiniz kilolarınızdan sizi kurtarmayı amaçlayarak üretilmiş takviye bir üründür. Özelliği Liposuction jeli olmasından dolayı vücudunuza sürdüğünüzde yağ yakımını sağlayan bir jeldir. Bel inceltici jel olan Lipo Gel, kullanımı ve etkisi nedeniyle oldukça tercih edilen bir üründür.

Lipo Gel İçeriği; Yapısında bulunan yağ yakıcı tanecikler sayesinde sürdüğünüz bölgede sürüldüğü andan itibaren etkisini göstermeyi amaçlayarak üretilmiştir. İçeriğinde hiçbir kimyasal bileşen olmadan üretilmiştir. Yağların parçalanarak vücuttan atılmasını sağlar. Ve zayıflamanıza yardımcı olur. Lipo Gel zayıflama jeli sayesinde, tıbbi operasyonlara, gıda takviyesi almanıza veya çeşitli zayıflatıcı haplar kullanmanıza, sağlığınızı tehdit eden durumlarla karşılaşmanıza gerek yok.

Lipo Gel Kullanımı; Sabah ve uyumadan önce kullanılmalıdır. Günde 2 defa kullanılan Lipo Gel, gece kullanımı sayesinde siz uyurken bile yağ yakımınıza yardımcı olur. Birinci seans sabah uygulanır. 2.seans ise gece uyumadan önce uygulanır. Uygulamak istediğiniz bölgeye yetecek kadar ince tabaka halinde sürünür. Deriye iyi bir şekilde nüfuz edebilmesi için masaj yaparak uygulamanızı öneririz. 12 saat boyunca yağ yakımını gerçekleştirmeyi amaçlar.

UYARI: Jeli sürdükten sonra açık renkli kıyafetler giymenizi önermeyiz çünkü leke olabilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılann bir ilaç değildir. Takviye üründür. Alerjik bir durum görüldüğünde doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.