Lift Max Gerginleştirici Serum

Lift Max Gerginleştirici Serum

Lift Max, hızlı bir şekilde yaşlanma etkilerini en aza indiren, adını içeriğinde bulunan liftonin maddesinden alan bir üründür. İğnesiz botox etkisi oluşturduğu için bu maddenin adı verilmiştir. Serumu uyguladıktan sonra 60 saniye içerisinde etkisini görebilirsiniz.

lift max

Lift Max , yaşlanma etkileri sonucu oluşan kırışıklıklarınıza kısa sürede fayda sağlayarak yaşlılık etkilerinden kurtulmanıza yardımcı olur. Özellikle 30’lu yaşlardan sonra cildinizin nem dengesi ve elastik yapısı bozulmaya başlar. Özellikle menopoz dönemi ile hormonal değişimler yaşayan vücudunuzda özellikle boyun , yüz ve kollarda sarkmalar ve kırışıklıklar oluşacaktır. Bu kırışıklıklar çevresel faktörler, stres, zamanında aşırı kilo alıp vermeler ve aşırı nemsiz bırakılmış ciltten dolayı artış gösterebilir.Bunun önüne geçebilmek adına acılı, iğneli botoks işlemlerine gerek kalmadan Lift Max serum ile dilediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz.İlk 60 saniyede etkisini göstermeye başlayan  lift max 12 saat süresince etkisini devam ettirmektedir.Özellikle göz altı torbaları olanlar o bölgede etkiyi anında hissedeceklerdir.

lift max etkileri

Lift max kırışıklık giderici ile göz çevrenizde, boyun ve kol bölgesindeki kırışıklıklarını giderebilirsiniz. Yaşlanma  etkisini en aza indirerek 10 yaş daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca içeriğindeki nemlendirici etkili maddeler sayesinde cildinize bakım yaparak canlı görünüme ulaşmanız konusunda faydalı olacaktır.

Lift Max Serumun Kullanımı

lift max etkileri

Alın bölgesinde uygulamak istediğiniz yerin dışında tüm alnınıza uygulayabilirsiniz. Gözeneklerin olduğu bölgelere uygulayabilirsiniz. Uygulama işlemini hafif  masajla desteklerseniz daha iyi nüfuz edecektir. Kaşların olduğu bölgeye sadece kaşlarınızın olduğu bölgeye uygulayınız. Kol ve Boyun bölgesi için sarkık bölgelere de uygulayabilirsiniz.Lift max  gerginleştirici serumu göz kapaklarınız için göz kapağının üzerine uygulamalısınız, kenarlarına ve hareket eden kısımlara da uygulamamalısınız. Gerdan bölgesindeki  sorunlu olan kısımlara uygulayınız. Gözaltı torbaları için de kirpiklerden itibaren yanaklara kadar gelen kısımlara uygulayınız.Diğer bölgeler için denemek istediğiniz bölgelere deneyebilirsiniz.

liftmax-siparis

Lift Max Nerede Satılır?

Lift max’a Türkiye’nin her il, ilçe, kasaba, köy dahil her köşesinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Avrupa’da dilediğiniz noktadan sipariş vererek ürüne ulaşabilirsiniz. Hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız:

aging, linesanti-aging, creamanti aging, lift max, list maks, lift maks kirisiklik giderici , lift maks yaslanma karsiti , lift max kirisiklik, anti aging , yaslanma karsiti krem, kirisiklik onleyici krem