Lifetabs Nedir?

Lifetabs Nedir?

Lifetabs, doğal bitki özlerinde formülize edilmiş ve solunum yolları konusunda rahatlatıcı etkiye sahip takviye bir üründür. Uzun yıllardır Avrupa’da satışta olan Lifetabs ürünü ile sigara, tütün, nargile, pro, pipo gibi tütün içerikli ürünlerin akciğerler üzerinde oluşturduğu zararları en aza indirgemek için kullanımı tercih edilmiştir.

Sigara ve türevlerinin vücuda ve akciğerlere verdiği zararı bilmeyen yoktur. Sigara içerisinde yer alan katran ve ağır metaller akciğerlerinize giderken  solunum yolları üzerinde yer alan soluk borusu bronş ve bronşcuklara kadar tehlike saçarak ilerler. Sigara ve tütün ürünlerinin sürekli tüketilmesiyle birlikte içerisinde yer alan zararlı ve zehirli maddeler bronşlara kadar dolarak tıkanmalara neden olur. Bu durumda akciğerleriniz işlevi kısıtlanmaya başlar. Akciğerin görevi olan kanı temizleme işlemi gerçekleşmediği sürece kanınız vücudunuza da bu ağır metallerin ve zehirli maddelerin tanışmasına neden olur. İçme alışkanlığı edindiğiniz duman makineleri sağlığınızla oynamaktadır. Lifetabs ürünü sigara etkilerini azaltmak için tercih edilmektedir. İçeriğinde yer alan bitkisel özler ile sigaranın zararını en aza indirgemek için kullanılır. Eferversan tablet şeklinde üretilen Lifetabs ile vücudunuzda zehir etkisi oluşturan maddelerin uzaklaştırılması konusunda sağlam bir destek almış olursunuz.

Lifetabs İçindekiler

Lifetabs Efervesan içerisinde yer alan bitkisel özlerin başında; Okaliptus, ısırgan otu, defne ekstraktı, pelin otu, zencefil ekstraktı, kapari özü gelir. Stres anında özellikle tercih edilen tütün ve tütün mamullerinin kullanımı azaltmak amacıyla melisa otunun sakinleştirici yatıştırıcı etkisi tercih edilmiştir. Ayrıca zencefilin direnç sağlayıcı ve antibiyotik etkisi, okaliptus bitkisinin nefes açıcı etkisi kısacası akciğer ve solunum yolları konusunda rahatlatıcı takviye olan bitkilerin  pahalı bir şekilde hazırlanması yerine en uygun fiyatta kullanıma hazır hale gelmiş şekilde elinize ulaştırılır. Lifetabs ürünü doğaldır.

Lifetabs Kullanımı

Lifetabs kullanımı oldukça kolaydır. Efervesan tablet olarak üretildiği için 1 bardak ılık su içerisinde eriterek kullanabilirsiniz.  Lifetabs Cleanse Efervesan tablet 10 adettir.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.