Lifecell Kırışıklık Giderici Krem

Lifecell Krem Nedir?

Yıllara meydan okuyan cildimiz her sene gençliğini biraz daha geride bırakıyor. Zamanla oluşan kırışıklık, dudak etrafı kırışıklıkları, cilt lekeleri, göz altı morlukları gibi rahatsızlıklara çözüm bulmak, aldığımız ürünleri cildimize gönül rahatlığıyla sürmek istiyoruz. Bunun için Lifecell Kırışıklık Giderici Krem etkili çözüm diyebiliriz. Şimdiye kadar yapılan yorumlarda kremin olumlu etki sağladığı görülmektedir.

Kremin sahip olduğu etki botoksu unutturuyor diyebiliriz. Aynada gördüğümüz görüntü yıldan yıla ne kadar değişse de görmeye alıştığımız kırışıklıklarımızı kabullenemeyebiliyoruz. Ve çoğumuz kırışıklıkları giderecek botoks vb uygulamaları yaptırmayı göze alamıyoruz onun yerine  alternatif yollara basvuruyoruz. O noktada aklımızda soru işareti olmadan kullanabileceğimiz bir ürün devreye gidiyor: Dermatologların da önerdiği, botoks etkisine sahip Lifecell Kırışıklık Giderici Krem. Krem yüz ve boyun çevresinde oldukça etkili. LifeCell görüntü olarak her ne kadar botoks gibi kırışıksız, gergin, çizgilerin olmadığı bir cilt ortaya çıkarsa da botoks gibi herhangi bir serum sızıntısı sorunu yaşatmaz. Yani botoksun var olan yan etkilerinin hiç biri Lifecell de yoktur. Lifecell Kırışıklık Giderici Krem sayesinde kırışıklarınızı kapatabilir, iyileştirebilirsiniz. Krem ağrısız, sancısız botoks etkisine sahip olmanızı sağlayan bir krem.

Lifecell Kırışıklık Giderici Krem kullanımı; az miktarda parmak uçlarınıza sıkın. Saç çizginizden başlayarak boyun, kulaklarınızın arkası, dekolte ve yüzünüzün tamamını kapsayacak şekilde uygulayın. Krem yoğun  olduğundan dolayı az miktarda kullanılmalıdır. Bu uygulamayı sabah ve akşam olmak üzere yapınız. Aynı zamanda cildinizin temizliğine dikkat ediniz. Tıkanabilecek olan gözenekler zaman içerisinde akne ve sivilcelerin oluşumuna zemin hazırlamaktadır. Bununla birlikte cilt bakımına dikkat ettiğiniz kadar cilt temizliğine ve özellikle makyajınızı çıkararak uyumaya özen göstermektedir.

Uyarı; Ürünün bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur. Göze temasından kaçınınız. Göze temas ettiği takdirde bol su ile yıkayınız. Bir dermatoloğa başvurmadan cildinize hiçbir ürünü kullanmayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.