KİRAZ HAPI NASIL KULLANILIR?

kiraz hapı

Fazla kilo problemi çeken ama kilo vermekte zorlanan kişiler sağlıklı ve düzenli beslenmekte istikrar göstermelilerdir. Çünkü uygulanılan diyet programları düzenli bir şekilde uygulanmadığı taktirde verilen kiloların geri alınma ihtimali bile vardır.

kiraz ve sapı

Kilo kontrolü sağlarken kilo alıp kilo vermek tamamen metabolizmaya bağlıdır. Aynı diyet programını uygulayan aynı spor ve egzersizleri yapan iki kişi aynı şekilde kilo vermeyebilir. Böyle durumlarda takviye gıdalara ihtiyaç duyulabilir. Birçok insan kilo kontrolü sağlarken takviye ürün kullanmaktan çekinir. Takviye ürün tercih ederken içeriğinin tamamen bitkisel olması sağlık açısından daha iyi olacaktır. Bitkisel içeriğe sahip ürünler arasında Kiraz Hapı da vardır. Kiraz Hapı kilo kontrolü sağlamada size destek sağlayacak ve metabolizmanızı hızlandıracak bir üründür. Sindirimi kolay çalışmasına ve bağırsakların rahatlamasına yardımcı olur. Yapılan araştırmalarda hava kirliliği, içilen sigara ve dumanına maruz kalmanın da kiloya sebebiyet verebileceği sonucuna varılmıştır. Kiraz Hapı bu sebeplerden kilo alanlarında kilo kontrolü sağlama konusunda destekçisi oluyor.

cherry handle sipariş

Kiraz Hapı içeriğinde neler bulunur?

  • Yeşil çay
  • Funda yaprağı
  • Biberiye çayı
  • Mate yaprağı
  • Kiraz meyvesi
  • Kiraz sapı

İçeriğinde bulunan bitkiler sayesinde hazmı kolaylaştırır, ödem söktürmeye ve şişkinlik azaltmaya yardımcı olur. Peki kilo kontrolü sağlayan Kiraz Hapı nasıl kullanılır? Kiraz hapı kapsül şeklindedir. Kullanımı oldukça basittir. Sabahları uyandığınızda kahvaltı yapmadan yarım saat önce isterseniz 1 saat önce içebilirsiniz. Kiraz hapını içerken mutlaka bol su ile içmelisiniz. Kiraz hapı takviye gıdayı kullanırken aynı zamanda da sağlıklı ve düzenli beslenmenize dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra spor ve egzersiz yapmaya özen göstermelisiniz.

UYARI:  Kiraz hapı bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Bir gıda takviyesidir. Emziren bayanların ve hamilelerin kullanması önerilmez. Bir yan etki ile karşılaştığınızda doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.