KİMİ TABANLIK NEDİR?

Son zamanlarda sıkça söz konusu olan refleksoloji kökeni Uzak Doğu’ya dayanıyor. Ayak tabanındaki refleks noktalarına parmaklarla yapılan masaj sayesinde beyine uyarıcı etki sağlıyor ve rahatlatıyor. Bedendeki enerji akışını sağlamak için oldukça faydalı olan bu yöntem hemen herkesin yaptırabileceği bir yöntem olmamasından dolayı buna alternatif olarak geliştirilen Kimi tabanlık Japon bilim adamları tarafından bulunmuştur.

Kimi tabanlık nedir? Refleksoloji yöntemi boy ile de doğru orantılı olduğundan boy uzamasına yardımcı oluyor. Türkiye’de boy ortalaması erkeklere göre kadınlarda daha kısa olduğu için Kimi tabanlık tercih edilebilecek bir üründür. Bu zamana kadar refleksoloji yönteminin birçok faydası bilinmektedir. Aslında herkes tarafından bilinen akupunktur yöntemi, sigarayı bırakmadan kilo vermeye bile yardımcı olmuştur. Bununla birlikte Kimi tabanlık düzenli ve önerilen kullanım gerçekleştirilirse olumlu sonuçlar vermeyi amaçlayan bir üründür. Kısa veya uzun boylu olmak sadece genetik  nedenlere bağlanmamalıdır. Fakat eski zamanlara göre yeni neslin artık boy uzaması konusunda oldukça şanslı olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Sağlıklı beslenmek, doğal takviye ürünler ve düzenli spor egzersizler çocukların boyunun uzamasında oldukça etkilidir. Kimi boy uzatıcı bir sağlık destek ürünüdür. Ve sinirleri uyararak boy uzamasına yardımcı olmaktadır.

Kimi boy uzatıcı Kullanımı; Kutunun içinden çıkan tabanlığı ayağınızın numarasına göre istediğiniz gibi kesebilirsiniz. Kimi boy uzatıcı kullanımı oldukça kolaydır. Ayak tabanının içerisinde yerleştirilir ve 25 ya da 30 dakika boyunca yürüyüş yapılır. 1 kutu içinde bir çift Kimi tabanlık bulunmaktadır. Tüm ayaklara uyumlu olabilmesi için özel olarak üretilmiştir. Sinir uçlarının çoğu el ve ayak parmaklarında bulunur vu yüzden Kimi tabanlık ayak sinir uçlarına odaklanır.

UYARI: Şimdiye kadar herhangi bir yan etki vs. rastlanmamıştır. Kutudan çıkan Kimi Tabanlığı ayak ölçülerinize göre kesmeniz gerekmektedir.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.