Kerastil Saç Serumunu Kimler Kullanabilir?

Hem bayanların hemde erkeklerin özenle ve dikkatle davrandıkları saçları ne yazık ki bir dönem sonra beyazlamak zorunda kalır. Gerek yaşa bağlı olarak gerekse genetik nedenlerden dolayı mutlaka bir dönem saçlarımız beyazlamaya başlar. Bayanlar için bu durum en azından saçlarını boyatarak bir süre çözüm bulmalarını sağlasa da erkekler için aynı durum pek geçerli değildir. Saçların beyazlaması kimilerinde genetik nedenlere yani irsi olmasından dolayı beyazlarken kimi insanların ise yaşın ilerlemesi ve saça rengini veren maddenin azalmasına bağlı olarak beyazlar.

 Saça rengini veren maddeye melanosit denilmektedir. Saç kökünde melanosit üretimi oldukça saçlarımız olan rengi ile uzamaya devam eder. Yirmili yaşlarımızı geride bırakırken melanosit üretimi azalmaya başlar. Üretim yavaşladıkça yeni çıkan saçlara renk verememeye başlar ve yeni saç telleri beyaz çıkmaya başlar. Kısacası yaş ilerledikçe melanosit azalır ve saçlar beyaz çıkmaya başlar. Beyaz çıkan saçların sağlıksız olması pek söz konusu değildir. Beyazlayan saç yine aynı yapıda ve özellikte çıkarak sadece renk olarak farklılık göstermektedir.

Kerastil Saç Serumu Nedir?

Saç dökülmesi problemi yaşayan birçok kişi tarafından kullanılarak olumlu sonuçlar alınmasını sağlayan Kerastil saç serumu içerisinde;sarımsak yağı,çam yağı,ginko biloba,jojoba yağı,üzüm çekirdeği gibi bazı bitkilerin özleri ve karışımları bulunmaktadır. Ayrıca bir paket kerastil seti içerisinde 8 adet saç serumu vardır ve her bir serum 20 ml.’dir.

Kerastil Nasıl Kullanılır?

Kolay kullanım ve uygulama yöntemi ile bilinen Kerastil, günde 1 defa temiz ve kuru olan saça uygulanmaktadır. Özellikle dökülmelerin yoğun olduğu saçların seyrekleştiği bölgeye bir miktar kerastili 5 dakika kadar masaj yaparak saç derinize yedirmeniz yeterli olacaktır. Eğer problemli bölge saçınızın arkasında kalıyorsa ikinci bir ayna kullanarak rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmayan Kerastil, bay bayan saç dökülme problemi yaşayan herkesin kullanabileceği bir üründür.

Kerastil Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Konya, Karaman, Samsun, Hatay, Adana, Kilis, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kerastil Intragen hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Kerastil sahibi olabilirsiniz.

Kerastil Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Kerastil Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Hollanda(Netherlands), Norveç(Norway), Yunanistan(Grecee), İtalya(Italy) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
saç sağlığı, saç bakımı, evde saç bakımı, kerastil, kerastil intragen, kerastil saç serumu, kerastil nasıl kullanılır, kerastil nereden bulurum, kerastil içeriği nedir, kerastil kullanıcı yorumları, kerastil satışı, kargo, ödeme, sipariş, avrupa, kerastil avrupa, kerastil avrupada nereden bulurum, saç çıkaran besinler, saç çıkaran vitaminler, saçlar neden beyazlar, saç nasıl beyazlar

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.