KERAMİNE H SETİ NASIL KULLANILIR?

Saçların alımlı ve bakımlı görünüyor olması hem erkeklerin hem de bayanların hoşuna gider. Bir insanı alımlı gösteren unsurlar arasında saçların bakımlı olması da vardır. Her ne kadar saçlarımızı önemsiyor olsak da zaman içerisinde saçlarımız yıpranmalara ve dökülmelere maruz kalabilir.

Zaman içinde yanlış saç bakım ürünleri uygulanması, kimyasal boyalar, fön makinaları, saç fırçaları saçların yıpranmasına ve dökülmesine neden olabilir. Keramine H Seti içerisinde bulunan özler saçın beslenmesine ve güçlü kazanmasına yardımcı olmaktadır. Keramine H Seti 2 ‘li setten oluşmaktadır. Set içinde şampuan ve serum bulunmaktadır. Keramine H Seti içeriğinde; nettle, red pepper, salvia, African kigelia, cinnamomun, ginkgo biloba bulunmaktadır. İçeriğindeki özler sayesinde daha canlı, parlak ve sağlıklı saçlarınızın olmasına yardımcı olmaktadır. Keramine H Seti klinik testlerden geçmiştir. Peki Keramine H Seti nasıl kullanılır? Keramine H seti 2 üründen oluşmaktadır. Biri şampuan ve bir diğeri de serumdur. Öncelikle ıslak saçınıza şampuanı uyguluyorsunuz. Saç derinize iyi bir şekilde nüfuz edebilmesi için ürünü masaj yaparak uygulamanızda fayda vardır. Şampuan uygulamasından sonra saçlarınızı bol su ile durulayın ve sonrasında kurutun. Kuruyan saçlarınızı da serumu uygulamalısınız. Keramine H Set serumun başı kırılır ve aynı şekilde masaj yaparak saçlarınıza ve saç diplerinize uygulanır. Daha sonra saç kendi haline bırakılır. Saçlarınızın kendine gelmesine yardımcı eder. Saçların dökülmemesine destek verir. Keramine H setinden kuvvetli bir sonuç alabilmek için, 1 ya süre ile 3 ampül, 45 gün süre ile 2 ampül ve birkaç ay haftada 1 ampül uygulanmalıdır. Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu sonuç vermeyi amaçlayan bir üründür.

UYARI: Keramine H seti bit ilaç değildir. Saçları beslemeye yardımcı bir bakım setidir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.