KEKİK BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Kekik Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Tatlı bir kokuya sahip olan kekik bitkisi leylak rengi ya da pembe renkte çiçekler açar. Daha çok yemeklere lezzet katması amacı ile kullanılan kekik, çayı yapılarak da tüketilmektedir.

Antioksidan özelliğe sahip olan kekik ağız içi yaralarının giderilmesine yardımcı olur. Kekik Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) soğuk algınlığının iyileşmesine destek veren bir bitki çayıdır. Ayrıca ağız içi yaralarının giderilmesinde kullanıldığı gibi gargara suyu olarak da kullanılmaktadır. Kekik bitki çayı süzen poşet, baş ağrısının geçmesine destek olur. Hazımsızlığın giderilmesinde de yardımcı olur. Kekik Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) boğaz ağrısının iyileşmesine yardım eder.

Kekik Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Kekik Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) içeriğinde A, C ve K vitaminlerini karşılar, demir, kalsiyum ve magnezyum bulunmaktadır. Tamamen bitkisle ve doğal bir bitki çayıdır.

Kekik Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Kekik Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusu içerisinde 20 adet kekik bitki çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suyun içerisine 1 adet Kekik Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) atılır ve demlenmesi beklenir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir. Önerilen kullanım şekli ve dozu aşılmamalıdır.

UYARI: Kekik Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalı tedavisinde kullanılmaz. Kekik Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir bitki çayıdır. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Emziren ve hamile bayanların kullanmadan önce doktoruna danışması önerilir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.