Karkim F-10 Nedir ?

ürünümüz karkim F-10 bitkisel özlerden oluşan bir üründür. peki bu ürün ne işe yarar size biraz bundan bahesedeceğiz.

d17e9cbd2efc36c3cd0bb847b845c05f

herke bilmekteki tarihi çok çok eskiye dayanan bir tedavi olan bitkisel tedavi bilemiyoruz ancak belkide ilk insanların bile kullandığı bir yöntemdi sizde bitkisel tedavinin faydalarını elbet duymuşsunuzdur bide tabi şöylee bir durum var bitkisel tedavinin türleri vardır ve bunlardan bazıları iyileştirme bazıları koruma ve bazılarıda vücud direnci sağlamak içindir.

1_1

bahsettiğim gibi tarihi eskiye dayanan bitkisel tedavi önemlidir ve bunların en önemlilerinden olan bitkisel sularda tarihte bitkisel tedavi olarak kullanılmıştır. bu konunun yanı sıra ürünümüze gelecek olursak karkim f-10 aromatik sular güvenirliğe ve hizmete çok önem verir. yani karkim inanları bu ürüne kolay ulaşması için ve bunu kolayca kullanabilmesi için uğraşıyor.

cilt-sac-bitkisel-urunler

ve işte size fırsat ürünmüz karkim F-10’u hemen sipariş edip deneyebilirsiniz. ayrıca karkim f-10 aromatik su bitkisel özlerle oluşturulmaya çalışılmış bir aromatik sudur ve son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir sizde karkim F-10 aromatik suyu hemen sipariş edip deneyebilirsiniz. sizde ürünümüz karkim f-10’u deneyin.

Karkim F10 Nasıl Kullanılır?

Günde 3 kez yarımşar çay bardağı miktarında, tercihan aç karnına alınabilir. İstenildiği kadar sulandırılabilir, tatlandırılabilir veya içerisine limon sıkılarak içilebilir.

Kapak açıldıktan sonra buzdolabında saklamak koşuluyla 15 gün içerisinde tüketilmelidir.

Hamilelerde ve çocuklarda kullanılmamalıdır.
4 ay düzenli şekilde devam ediniz.

Avrupa Sipariş ; Ukrayna , Belçika , Sırbistan vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Trakya , Edirne , Yalova gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.