İSVEÇ ŞURUBU NEDİR?

Sağlıksız ve dengesiz beslenmenin getirdiği birçok rahatsızlık genel olarak tüm hayatımızı olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Günümüzde beslenme koşulları daha doğrusu beslenmeden yaşam tarzına kadar genel olarak her şeyde birtakım sağlık problemleri ile karşı karşıya kalıyoruz. Yediğimiz gıdaların organik ve doğal olmaması, hazır beslenmenin sebep olduğu sorunlar olumsuz etkenlerin başında yer alıyor.

Birçoğumuz gün içinde yorgun, halsiz ve bitkin oluyoruz. Genel olarak dirençli bir yapıya sahip değiliz neredeyse. Bu gibi problemler göz önünde bulundurularak üretilen bir ürün var; İsveç Şurubu. Peki İsveç Şurubu nedir? İsveç Şurubu bahsettiğimiz olumsuz problemlerle karşı karşıya kaldığımızda olumlu sonuç almamızı sağlayacak olan destekleyici takviye üründür. İsveç şurubu içeriği; kakule, meyan kökü, tarçın, besbase, domuzdikeni, cevdar, safrani sinameki, eğir kökü, kafur, centiyane, mirra, melekotu kökü, sarısabır bulunmaktadır.

İsveç Şurubu faydaları ise; spor ve egzersizlerinize ek olarak İsveç Şurubunu düzenli bir şekilde tükettiğinizde olumlu sonuç almanıza yardımcı olur. İsveç Şurubuna mucizevi bir şuruptur. Çeşitli ağrılara iyi geldiği gibi kullanımı şu şekilde yapılabilir; günde 1 veye 2 yemek kaşığı suya karıştırılarak içilebilir. 250ml, 350ml ve 500ml olmak üzere üç seçeneği vardır. Alkollü isveç şurubu veya alkolsüz isveç şurubu tercih hakkınız vardır. Gün içerisinde kendinizi zinde hissetmenize yardımcı olur. İsterseniz içeceğiniz bitki çayınıza da karıştırarak içebilirsiniz. Direncinizi arttırarak hastalıklara karşı korunmanıza da yardımcı olur. Aynı zamanda ağız içi yaralarınıza gargara olarak uyguladığınız takdirde mikropların kırılmasını ve yaraların iyileşmesini destekleyen bir takviye üründür. Eğer cildinizde şikayetleriniz var ise kompres uygulaması olarak da kullanabilirsiniz. Belirtmek gerekirse İsveç Şurubunu kesinlikle süt ile tüketmeyiniz.

UYARI: İsveç Şurubu bir ilaç değildir. Bir takviye gıdadır. Süt ile tüketmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.