İrem Derici Nasıl Zayıfladı?

İrem Derici Nasıl Zayıfladı?

En çok konuşulan gündemde yerini kimselere bırakmayan ünlü şarkıcı İrem Derici, şimdilerde verdiği kilolar ile gündeme oturdu. İrem Derici’nin uzun süredir başı kiloları ile dertteydi. Ne yaptı ne etti kilolarını verdi.

aronya çayı

irem derici nasıl zayıfladı

İrem Derici’yi 70’li kilolardan 50’li kilolara düştü. Konuk olduğu her programda verdiği kilolarla konuşulan  İrem Derici katıldığı Beyaz Show’da  formülü açıkladı. İrem Derici’ye 25 kilo kaybettiren formül Chia Tohumu Seti çıktı. Azteklerden günümüze dek kullanılmaya devam eden chia tohumu uzmanlarca kilo verdirmesi konusunda çok gözde bir yiyecekti. İrem Derici’nin haberleriyle kendini daha da üst sıralara taşımış oldu.

Chia tohumu bir çok diyetisyenin diyet listelerinde yer alan bir yiyecekti. Bol lifli yapısı, sıvı ile bekletildiğinde hacim kazanarak büyüyen hali kullanıcıların tok kalmasını sağladığı için öneriliyordu. Ayrıca diyet serüvenlerinin en zorlu aşamsı olan iştah sorununun da önüne geçmeye yardımcı olan chia ile 1 kaşık tükettiğinizde ile açlık hissini duymayacaksınız. Chia tohumu sayesinde diyetlerin diğer büyük sorunlarından biri olan kabızlığın önüne geçmiş olacaksınız. Çünkü chia tohumu yüksek lifli yapısı ile sindirim sisteminizi rahatlarak kabızlık sorununuzun önüne geçmenizi sağlayacaktır.

chia tohumu seti

Chia tohumları yüksek lif ve protein kaynağıdırlar. Tok tutan bir özelliği vardır.Bu yüzden zayıflamak için ideal bir besindir. Et ve balığın protein değerlerine eşit olacak şekilde protein barındırırlar. Bu açıdan bakıldığında vegan tarzı beslenenler içinde ideal protein kaynağıdır. Ayrıca kalsiyum bakımından oldukça iyi bir kaynaktır. Kalsiyum ise yağ yakımında yararlı bir mineraldir.

Chia Tohumu Seti Nedir?

Chia tohumu seti, chia tohumundan oluşan çay, shake karışımı ve tohumun kendisini içeren üçlü paket halinde hazırlanmış bir üründür. Chia tohumun zayıflamaya yardımcı yönü kullanılarak üretilmiştir. Chia Tea olarak üretilen chialı çayın içeriğinde chia tohumu ve metabolizma hızlandırmaya yararlı, boşaltım sistemi destekleyen ve toksin atılmasını sağlayan bitkiler ile desteklenmiş bir çaydır. Günde 2 defa kullanılması yeterli olacaktır.

chia tohumu seti

Chia Shake olarak hazırlanan paket içerisinde chia tohumu tozu ve bitki tozları bulunmaktadır. Chia shake’i 1 bardak süt ya da ayran ile 1 yemek kaşığı ekleyerek çalkalayıp tüketebilirsiniz. Günlük 1 kaşık kullanımı uygundur. Chia Seeds olarak hazırlanan pakette ise sadece chia tohumu bulunmaktadır. Yoğurt ya da süt ile karıştırılarak tüketilebilir. Günde 1 kaşık tüketilmesi yeterli olacaktır.

Chia Tohumu Seti Nasıl Kullanılır?

chia tohumu nasıl kullanılır

Chia tohumu seti içerisinde bulunan ürünler chia içerikli olduğu için yarım saat kadar karışım bekletilerek tüketilmelidir. Chia Tea paketinde bulunan süzen çayları günde 2 defa ara öğün olarak tüketebilirsiniz. Chia Seeds olan paketi 1 kase yoğurt ya da 1 su bardağı süt ile 1 kaşık  karıştırarak tüketebilirsiniz. Chia Shake olan paketi ise 1 kaşık shake tozunu 1 su bardağı süt ya da ayran ile çalkalayıp homojen bir karışım haline getirerek tüketebilirsiniz.

Chia Tohumu Setini Nereden Bulabilirim ?

Hızlı kargo gönderim imkanları ile Türkiye’nin tüm illerine teslimat yapılmaktadır. Sipariş formunu doldurduğunuz da size dönüş yapılacak ve en kısa sürede ürün elinize ulaştırılacaktır.

Chia Tohumu Setini Avrupa’da Nereden Bulabilirim?

Almanya,İngiltere, Fransa , Hollanda ve tüm Avrupa ülkelerine teslimatımız yapılmaktadır. Sipariş formunu doldurduğunuz da size dönüş yapılacak, gerekli bilgiler doğrultusunda ürün elinize en kısa sürede ulaştırılacaktır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız:  Chia Tohumu, Chia tohumu zayıflatır mı , chia çayı , chia tea, chia shake, chia tohumu cayı , chia tohumu ile kilo verme, omega 3 , chia tohumu vegan beslenme , chia tohumu seti , chia zayıflama

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.