HYDRODOL NEDİR?

Alkol tüketen insanlar önceki gece tükettikleri alkolün olumsuz etkilerini ertesi sabah daha yoğun yaşayabilirler. Alkolün sebep olduğu sersemlik ve sarhoşluk halini üstünden atamamış olmak durumu akşamdan kalma olarak tabir edilir. Bir önceki gece alkolü fazla kaçıran kişiler ertesi sabah yaşanacak durumlardan da şikayetçi olurlar.

Bu gibi durumlarda ertesi sabah işe gitmeniz ya da gün içindeki işlerinizi halletmeniz zorlaşabilir. Alkolün etkilerinden olan; baş dönmesi, uykusuzluk, neşesiz olmak ve susuzluk gibi durumlarla karşılaşılabilir. Alkol aldıktan sonra akşamdan kalma etkilerine sebep olan ADH enzimi ve yıkımı nedeni ile ortaya çıkan asetaldehit isimli maddedir. Alkolün tüm yan etkilerinin görülmesine sebep olan budur.  Alkolün bu etkilerinin görülmesini en aza indirmeniz için üretilen Hydrodol gün içinde kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Hydrodol nedir? Baş ağrısı ve mide bulantısı hissetmemenize yardım eder. Akşamdan kalma durumu hangover sendromu olarak bilinen bu durumun etkilerini en aza indirmeyi hatta ortadan kaldırmayı amaçlayarak üretilmiştir.

Akşamdan kalma belirtilerinin yan etkilerini azaltan şey Kudzu bitkisi ekstresidir. Kuzdu bitkisi alkolün etkisini zayıflatarak vücuda yayacağı zararları ve karaciğerde görülecek yan etkileri önlemeyi amaçlar. Peki Kudzu bitkisi nedir? Çin’de ve Güneybatı Amerika’da yetişir. Genellikle dağlarda, yol kenarlarında, tarlalarda, küçük ormanlar ve çalılık yerlerde yetişir. Bu bitki Çin’de birtakım ağrıların ve aşırı alkolün tedavisinde kullanılır. Hydrodol içeriğinde de Kudzu bitkisi kullanılmaktadır. Alkol kullanarak aminoasit kaybeden bir kişinin Hydrodol sayesinde aminoasitlerin geri yerine koyulmasına yardımcı olur. Alkolün etkisini Hydrodol ile sıfıra indirebilirsiniz.

UYARI:  Hydrodol bir ilaç değildir. Alkolün etkilerini aza indirmeye yardımcı olan bir üründür. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren annelerin kullanması önerilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.