Hilti 2’li Kapsül Ereksiyona Yardımcı 3 kutu 69 TL Şok Kampanya

Hilti Ereksiyona Yardımcı Kapsül Nedir?

Hilti Kapsül, iktidarsızlık ve sperm eksikliği, bel ve diz, loş görme ve tinnitus, nevrasteni ve halsizlik sık ve acil işeme, erken boşalma, cinsel bozukluk gibi problemlerin çözümüne yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

 

Hilti Kapsül İçeriği:

Hilti Kapsül içeriğinde;

  • Cinnamomum Sp.
  • Foeniculum Vulgare
  • Zingiber Officinale
  • Salvia Officinialis
  • Lauris Nubilis
  • Eugania Caryophyllata
  • Matriciari Recutita
  • Pimpinella Anisum

Bulundurur.

 

Hilti Kapsül Nasıl Kullanılır?

Hilti Kapsül, günde 1 tane yemekten 2 saat önce veya 2 saat sonra hafif tok karnına kullanılır. Ilık su ile bir adet almanız önerilir. Etki süresinin 2 gün sürebilir.

 

Hilti Kapsül’ün Faydaları Nelerdir?

Hilti Kapsül kullanıldığında erken boşalma, sertleşme problemlerinin çözümünde yardımcı olur. Ereksiyon gücünün artmasını destekler.

Hilti Kapsül’ün Zararları Nelerdir?

Hilti Kapsülün her hangi bir zararına rastlanılmamıştır. Olumsuz yan etki göstermesi halinde doktorunuza başvurunuz.

UYARI: Hilti ilaç değildir, performans ürünüdür. Küçük çocukların kullanması önerilmez. Güneşli ve nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz. İçerisinde ki karışıma alerjisi olan bireylerin kullanması tavsiye edilmez. Alkol ile beraber alınmaz. Kalp, damar hastaları ve şeker hastalarının kullanılması tavsiye edilmez.

 

Türkiye’den Hilti Kapsül Nasıl Sipariş Verebilirim?

Hilti Kapsül Kahramanmaraş, Çorum, Kastamonu, Yozgat, Gümüşhane, Trabzon başta olmak üzere Bala, Çüngüş, Darende, Sorgun, Kızılcahamam gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Canlı Destek ve WhatsApp Hattımızdan Sipariş Verebilirsiniz.

 

Avrupa’dan Hilti Kapsül Nasıl Sipariş Verebilirim?

Hilti Kapsül bütün Avrupa, Asya, Uzak doğu, Afrika, Orta doğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Hilti Kapsül sipariş vermek istiyorsanız Almanya, İsveç, Danimarka, Belçika, Fransa, İsviçre, Hollanda, Letonya gibi birçok ülke ve şehirden WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak da kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa’dan vermek istiyorsanız Satış Danışmanımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isme Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsme Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

 

Bize bu kelimelerden ulaştınız: hilti kapsül, sertleştirici, performans kapsülü, hilti performans kapsülü, ereksiyon kapsülü, performans arttırıcı, hilti 2’li kapsül, hilti performans arttırıcı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.