HHS Toz Vücut Maskesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kullanılır ?

Sizlere tanıtacağımız ürünümüz hhs bitkisel ürünler ailesinin değerli bir üyesi olan hhs toz vücut maskesi son zamanlarda sıkça tercih edilmekte ve kolay kullanımı ile dikkatleri üzerine çekmekte.

untitled-1

Sizde vücut bakım maskesi arıyor olabilirsiniz çünkü herkesin cildinde izler leker  siyah noktalar olur sizde bundan kurtulun gerek deneyler gerek uzmanlar ve bir çok kişi göz önüne koyduki cildinde akne siyah nokta leke ve iz olmayan insanlar daha genç gözüküyor ve daha güzel gözüküyor sizde hhs toz vücut maskesini deneyip sonucu kendi gözlerinizle görün.

Female Portrait

Kullanım ;

Ürünü steril ılık su ile krem haline getirin, yüzünüze uygulayın (gözünüze temas ettirmeyiniz) 20 dk sonra ılık su ile durulayın. İhtiyaç duyduğunuzda tekrar kullanın.
10 Uygulama 75 gr

640b9f02f9e96d96ae7144bfe65347d7

Türkiye Sipariş ; Tokat, Elazığ, Diyarbakır gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz.

Avrupa Sipariş ; Ukrayna, Fransa, İngiltere vb. Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orjinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız ; hhs toz vücut maskesi, vücut maskesi, vücut maskesi kullanımı, vücut maskesi içeriği, vücut maskesi sipariş, vücut maskesi nasıl kullanılır, vücut maskesi fiyatı, vücut maskesi ne kadar, vücut maskesi en uygun.

Ürün Seçiniz






Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız




Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.