Hhs Assa 30 Tablet Nedir ?

Hhs Assa 30 tablet bir ek gıdadır.assa 30 tablet kilo kontrol amaçlı üretilmiş bir ürünüdür.  Assa 30 tablet Tamamen bitkisel bir üründür.

assa

Assa tablet kilonuzu kontrol etmenizi sağlar. Öncellikle deyinmek isterimki bazı insanlar çok sık kilo alıp verirle ve bu yüzden sağlıkları bozulu bu çok tehlikeli bir durumdur sizinde herkes gibi kilonuzu kontrol etmeniz gerekir eğerki edemiyorsanız yardım almalısınız. Ve bu yardımda assa 30 tablet olabilir.

hemensiparis

Assa 30 tablet içeriği gereği tamamen bitkisel özlerden oluşan bir üründür. Sizde kilonuzu kontrol edemiyorsanız sık sık kilo alıp kilo veriyorsanız beslenme dengeniz bozulduysa ve yardıma İhtiyacınız varsa assa 30 tableti deneyin assa 30 tablet size kilo kontrol probleminizde yardım edebilir. Kilo problemi çok ciddi bir sorundur insanları bir çok hastalığa itekler bunları yaşıyorsanız veya yaşamak istemiyorsanız assa 30 tableti deneyin çünkü assa 30 tablet bitkisel bir üründür.

formda-kadin

Bayanlar kilolarına çok önem verirler sevgili bayanlar assa 30 tablet size yardım edebilir. Sizin istediğiniz forma Girmeniz için size yardım edebilir. Bütün bunların yanı sıra assa 30 tablet kolay kullanımı ile ve siz rahatsız etmeyecek tadıyla sizleri rahatsız etmez sizi yormaz vaktinizi almaz sizde kilonuzu kontrol edemiyorsanız bugün girdiğiniz elbiseye yarın giremiyorsanız assa 30 tablet’i deneyin assa 30 tableti hemen sipariş edip farkı gözlerinizle görmeye başlayabilirsiniz.  Assa 30 table sizi yormaz vaktinizi alma bitkisel bir tedavidir assa 30 tablet’i sizde deneyin.

İçeriği ; Chitosn, green tea ext, Ascorbis Acid, Blond Psyllum, L-Carnitine, Chlorogeniz acid.

Kullanımı ; Gün içerisinde 1 defa yemeklerden 30 dakika önce 1 efervesan tableti 1 bardak sıcak suya atın, erimesini bekleyin, erdikten sonra sıcak olarak kullanılması tavsiye edilir.  Net miktarı 105 gr.

Avrupa Sipariş ; Romanya , Ukrayna , Hollanda vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; İstanbul , Ankara ,Bursa gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.