Hepatit B İçin Doğal İlaç

Evet sevgili okur, bugünde sizlere Hepatit B için doğal tarif vereceğiz. Kullananların yapacağımız bu kürün oldukça etkili olduğunu belirtmişlerdir. Kürün nasıl yapılacağını belirtmeden önce Hepatit B’nin ne olduğuna bakalım.

Hepatit B öncelikle bilinmelidir ki BULAŞICI bir hastalıktır. Hafif bir hastalıktan sonra ömür boyu sürebilen ve ileri zamanda karaciğer kanseri ya da siroz gibi hastalıklara yol açabilen ciddi bir rahatsızlıktır. Hepatit B, Hepatit B Virüsü (HBV)’nin insan vücuduna yerleşmesi ile meydana gelir. Hepatit B ikiye ayrılır: akut ve kronik. Virüs vücuda girdiği andan sonra başlayan hastalığa akut, eğer bu hastalık 6 aydan fazla sürerse de kronik Hepatit B olur. Eğer hastalığınız kronikleşirse, genelde bu hastalık ömür boyu devam eder. Belirtmekte fayda var ki eğer aşı olmadıysanız mutlaka aşı olun.

Hepatit B’nin bulaşıcı olduğunu söylemiştik. Şimdi nasıl bulaştığına bakalım mı? Hepatit B virüsü taşıyan bir kişinin kan, semen, vajina sıvısı ve diğer vücut sıvılarının başa bir kişinin vücuduna girmesi ile bulaşır. Genel olarak aktivitelere bakarsak; doğum, cinsel ilişki, malzemelerin ortak kullanılması, hastanın kanına direk temas gibi hasta ile temaslar.

Hepatit B’nin belirtilerine bakacak olursak; ateş, iştahsızlık, yorgunluk, karın ağrısı, bulantı, kusma, sarılık ve eklem ağrısı.

Eğer belirtileri taşıyorsanız mutlaka doktora gitmelisiniz! Unutmayın ki tedavisini uygulamazsanız hastalığınız kronikleşecek ve uzun dönemde karaciğer rahatsızlıklarına hatta ölüme bile yol açabilecek duruma gelecektir.

Hepatit B iseniz erkenden çözümüne bakacaksanız ve umarım tez zamanda iyileşeceksiniz. Şimdi sizlere kullananların olumlu yorum yaptığı Hepatit B için çok etkili bir kür tarifi yazacağız.

Malzemeler:
1 adet baş sarımsak
2 adet köy yumurtası
Yeterli miktarda limon

Yapılışı:
Sarımsakları dövün bir konserve şişesine koyun. Köy yumurtalarını da kırmadan kabuğu ile birlikte konserve şişesine koyun. Yumurtanın üzerini kapanana kadar limon suyu sıkın. Konservenin ağzını kapatın. Gece ayaza bırakın. Sabah ezanından sonra içeri hafif karanlık bir yerde muhafaza edin. Bu işlemi 3 gece devam ettirin.
3. günün sonunda yumurtlar zar haline gelmiş olacak. Yumurtaları alın ve şişeyi çalkalayın.

Uyarılar:
3 gün, sabahları aç karna, kahvaltıdan iki saat önce için.
Kürü hazırlarken herhangi bir bıçak veya metal kullanmamaya dikkat edin.