Hendels Garden Goji Krem Türkiye

Hendels Garden Goji Krem Nedir?

Hendels Garden Goji Krem, içinde goji çileği içeriği ile yaş ilerlemesi ile meydana gelen değişimlerle mücadele eder ve cildin alt tabakaları ile etkileşim haline geçer.Goji meyvesi içerisin de yoğun olarak bulunan amino asitlerinin güçlü antioksidan özellikleri vardır. Bu antioksidanlar 24 saat içinde aktif olarak çalışmaya başlar. Amino asitler bir sünger gibi hareket edip cildin katmanlarında ki su kaybına müdahale eder ve nemini kaybetmeyen cilt ise kırışmaz, ayrıca hormon içermez.

 

Goji krem cildin alt tabakalarına etki ederek kolajen üretimini harekete geçirir, cildin doğal esnek yapısını geri kazandırmaya yardımcı olur. Kırışıklıklar kan damarlarını kapatmaktadır, bu da deride kan ve lenf dolaşımını bozar. Cilt yeterince oksijen alamazsa kırışıklıklar daha derinleşir ve eğer tedavi edilmezse, süreç geri döndürülemez.

 

Goji krem içerisinde bulunan goji berry meyvesi 18 Aminoasit içerir, ciltteki tahribatı azaltmaya, ciltte üstün koruma sağlamaya ve iltihaplı ciltleri iyileştirmeye yardımcı olur. Goji özü sayesinde cilt bakımı ve sağlık konusunda çok etkili bir meyvedir.

Hendels Garden Goji Krem İçinde Neler Vardır ?

GOJİBERRY: Goji Berry anti aging görevini görür ve cildin serbest radikaller tarafından yaşlanmasını azaltır. Bunun dışında cilt üzerinde serbest radikallerin olumsuz etkilerini kırarak cilt kanseri gibi, ciddi sağlık sorunlarının oluşma riskini azaltabilir. Yaşlanmayı yavaşlatarak sağlıklı bir yaşam sağlar.

ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI: Üzüm çekirdeği yağı cildin gözeneklerini tıkamadan cildi nemlendirmeyi sağlar. Yaşlanma etkilerine karşı koruma özelliğine sahiptir. Derin kırışıklıklar, göz ve dudak çevresindeki ince çizgiler için faydalıdır.

JOJOBA YAĞI: İnce çizgiler ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir. Ayrıca cilde esneklik kazandırır. Nemlendirerek canlanmasına yardımcı olur.

GOJİBERRY ÖZÜ:Kan dolaşımını hızlandırıyor,cilt metabolizmasına karışıyor epidermis ve hypodermisteki oluşacak zararları geciktiriyor,anti aging etkisi yaratıyor..

Hendels Garden Goji Krem Nasıl Kullanılır?

Goji krem kullanımı zahmetsiz bir kremdir. Makyajdan ve kirden uzaklaştırılmış cildinize sabahları ve akşamları masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Göz çevrenize uygulanmamasını tavsiye ederiz. Kullanım sonrasında etkisini 24 saat süresinde devam ettirmektedir.

Goji kremi Türkiye ve Avrupa’dan dilediğiniz noktadan sipariş vererek satın alabilirsiniz. Hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanı ile en kısa sürede  ürüne ulaşabilirsiniz.

Bize bu kelimelerden ulaştınız:  hendels garden goji krem, hendel’s garden goji cream, goji krem, goji krem nedir, goji krem kullananların yorumları, hendels garden goji krem nedir, hendels garden goji krem ne işe yarar, hendels garden goji krem kullanımı, hendels garden goji krem nasıl kullanılır, hendels garden goji krem içeriği, hendels garden goji krem içindekiler, hendels garden goji krem kullanıcı yorumları, hendels garden goji krem kullananlar, hendels garden goji krem yorum, hendels garden goji krem sipariş, hendels garden goji krem sipariş ver, hendels garden goji krem nasıl sipariş verebilirim.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.