HEMOROİD SETİ NASIL KULLANILIR?

Geçmişten bu güne kadar birçok insanın ortak problemi olan hemoroid hastalığı herkesçe bilinen basur, ağrılı ve acılı bir rahatsızlıktır. Aşırı ağırlık kaldırmak, hamilelik, gün boyu saatlerce oturmak, acılı ve baharatlı gıdalar tüketmek, kabızlık veya ailede basur rahatsızlığı olan başka kişilerin bulunması gibi sebeplerden basur rahatsızlığı oluşabilir. Tuvalete çıkıldığında rahatsızlık veren <u kaşıntıya, ağrıya hatta kanamalara neden olur. Basurlu bölgedeki damarların tahriş olması, sarkması ve basınç yapması basuru tetikler.

Basur problemi yaşa bağlı olarak da oluşabilir. 50 yaşından sonra yetişkinlerde görülen hemoroid problemi vücuttaki dokuların zayıflaması ile oluşabilir. Hemoroid sorununun 2 çeşiti vardır. İç ve dış hemoroittir. En fazla görülen iç hemoroid rahatsızlığıdır. Hemoroid sorunu yaşayan  kişilerin yeme içmeye de dikkat etmesi gerekiyor. Acılı ve baharatlı gıdalar tüketmek basur rahatsızlığını arttırır. Günlük yaşantınızı da olumsuz etkileyen basur probleminde size destek sağlayacak Dermaplus hemoroid seti ağrı, sancı, sızı ve kanama gibi promlemlerinize son vermeyi amaçlayarak üretilmiştir. Dermaplus Hemoroid seti 2 farklı üründen oluşur. Dermaplus hemoroid kapsül ve dermaplus hemoroid kremi.

Dermaplus Hemoroid seti içeriği;  Çoban çantası, sarı kantaron, aynısafa, ceviz yaprağı ve at kestanesi bulunmaktadır. Doğal ve bitkisel içeriğe sahip olan hemoroid seti nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça basittir. Dermaplus hemoroid kapsül; Her gün sabah ve akşam olacak şekilde aç karnına yemeklerden nayrım saat önce tüketilmelidir. Kapsül kullanırken bol su içilmelidir. Dermaplus Hemoroid kremi; günde 2 veya 3 defa problemin şiddetine bağlı olarak sürülür. Kremi sürdüğünüz bölgenin temiz olmasına dikkat ediniz.

UYARI: Dermaplus hemoroid seti ilaç değildir. Basur rahatsızlığında kullanılan yardımcı takviye üründür. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.