Gold Slim Kavitasyon Cihazı ve Özellikleri

Kilo verme konusunda yapılan en büyük yanlışlardan biride kulaktan dolma bilgiler ile hareket etmektir. Özellikle diyet yapanların dikkate aldıkları bu öneriler aslında oldukça sağlıksız önerilerdir. Az yersen kilo verirsin, sirke içersen yağların erir, kahvaltı yapmasan daha kolay verirsin, diyet yaparken ekmek yeme gibi sağlıksız önerilerin hiçbir doğruluğu yoktur. Bu önerilerden en çok dikkate alınan ise diyetteyken ekmek yememe önerisidir. Sağlıklı bir diyet programında mutlaka ekmek olmalıdır. Beyaz ekmeğe nazaran daha az kalorili olan kepek ekmeği ve çavdar ekmeği özellikle diyet listelerinde tüketilmesi için önerilmektedir. Tok kalmanızı sağlayarak kabız olmanızı önleyecek olan ekmek miktarına dikkat etmek oldukça önemlidir. Genellikle diyet listelerinde uzmanların önerisine göre her öğünde en az 1 ince dilim ekmeğin yenmesidir. Bu nedenle diyet yaparken ekmek tüketimini kesmek kilo vermenizden çok sağlıklı beslenmemenize neden olmaktadır.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı

Sadece birkaç bölge ile sınırlı kalmayan Gold Slim Kavitasyon cihazını bel ve alt karın bölgesi, ayak ve bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Kavitasyon Cihazının Kullanım Modları

Basit kullanım özelliklerine sahip olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı şekilde yani moda kullanabileceğiniz bir cihazdır.

1- Ultrasonik ve İnfrared Modu

Cihazı kullanmadan önce uygulama yapacağınız bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

2- Mikro Akım Modu

Uygulama yapılacak olan alanın temiz olması oldukça önemlidir. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

3- İnfrared Modu

Cihazı uygulamadan önce uygulanacak bölgeye herhangi bir nemlendirici krem sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın. İşlem bittikten sonra kavitasyon cihazını tamamen kapatabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Bursa, Erzincan, Erzurum, Hakkari, Manisa, Balıkesir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Lüksemburg, Moldova, Ukrayna, Hollanda, İsviçre ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, diyet yaparken nelere dikkat etmeli, diyette ekmek yenmeli mi

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.