Goji Berry Meyvesinin İçeriği Nedir?

Kuşkusuz ki hepimizin en değerli dileklerinden biride uzun ve sağlıklı bir yaşam olmuştur. Sadece uzun yaşamak ile dileklerini sınırlandırmayan kişiler aynı zaman da yaşamları boyunca sağlıklı yaşamayı istemişlerdir. Ancak hayatımız boyunca yaptığımız bazı yanlış uygulamalar, beslenme şekilleri ya da yanlış alışkanlıklar ne yazık ki sağlıklı bir yaşamı neredeyse bize imkansız kılmıştır. Hayatımızı olumsuz şekilde etkileyen ve sağlıklı bir yaşamı sadece hayallerimizde sınırlı tutan alışkanlıklarımızın başında sigara ve alkol bağımlılığı gelmektedir. Birçok ölümcül hastalığın temel nedeni hem sağlıksız hem de kısa süre yaşamamıza neden olmaktadır. Bunun dışında sağlıksız ve yanlış beslenme, beden sağlığına dikkat etmemek, aşırı strese maruz kalma, yeteri kadar hijyenik olmamak ne yazık ki sağlığımızı her anlamda tehdit ederek bizleri sağlıklı olmayan bir yaşama mahkum etmektedir.

Goji Berry Nedir? Goji Bery Meyvesinin İçeriği Nedir?

Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan ve sağlık anlamında şifa kaynağı olduğu düşünülen ham veya kurutulmuş hali ile tüketilen değerli meyvelerden biride Goji Berry meyvesi olmuştur. Birçok kişi tarafından kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesidir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir.

Goji Berry Meyvesinin Sağlık Açısından Özellikleri Nelerdir?

İçerisinde sayısız özelliği ve değerleri taşıyan Goji Berry meyvesi İçerisinde;

* Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

* Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

* B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

* C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

* Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerleri taşımaktadır.

Goji Berry Nasıl Tüketilir? Goji Berry’nin Yan Etkileri Nelerdir?

Cinsiyet ya da yaş farkı gözetmeksizin herkesin rahatlıkla kullanabileceği Goji berry meyvesi, özellikle doğal bir meyve olması nedeniyle kişilerin güvenle tüketmesine neden olmuş bir meyvedir. Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Goji Berry Meyvesini Nereden Bulurum?

Orijinal ürün garantisi ile birlikte Ankara, İzmir, Zonguldak, Hatay, Adana, Van, İstanbul, Isparta ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Kurt Üzümü Avrupa’da Nerede Satılır?

Yurt dışındaki tüm ülkere en kısa sürede teslimat avantajı ile birlikte Almanya(Germany), Finlandiya(Finland), Ukrayna(Ukrania), Yunanistan(Greece), Bulgaristan(Bulgaria), İtalya(Italy) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam sırları, finlandiya, ukrayna, yunanistan, bulgaristan

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.