GAİN POWER NASIL KULLANILIR?

Çoğu insan çeşitli nedenlerden dolayı kilo alamayabilir. Fazlasıyla yemek yemek kilo aldıramayacağı gibi kişiyi rahatsız edebilir. Kilo kontrolü sağlama süreci ya da istenilen kiloya ulaşma sürecinde sağlıklı ve düzenli beslenmek gerekmektedir.

Zayıf olan bir kişi alması gereken kiloyu alamıyor ve istenilen kiloya ulaşamıyorsa böyle bir durumda, düzenli beslenmeye ek olarak gıda takviyesi alabilir. Kullanılabilecek ek gıdalardan bir tanesi de Gain Power’dır. Yüksek oranda karbonhidrat ve protein içerdiği için vücudun alması gereken kiloyu almasını sağlamaya yardımcı olur. Gain Power, yediğiniz yiyeceklerden alamadığınız ya da yetersiz kalan besin değerlerini almanıza yardımcı olur. Vücudunuzun ihtiyacı olan kaloriyi almanıza yardımcı olur. Kilo kontrolü sağlarken veya vücudun ihtiyacı olan kiloya ulaşmaya çalışırken sağlıklı ve düzenli beslenmenin yanı sıra spor ya da egzersiz yapmayı ihmal etmemek gerekmektedir. Gain Power gıda takviyesi iştahınızın açılmasına destek olur. Yağlı ve kalorisi yüksek gıdalar tüketmek kilo aldırsa da sağlıklı bir şekilde kilo almanızı sağlamaz. Gain Power vücudunuza enerji ve vitamin desteği sağlayamaya yardımcı olacaktır. Gain Power içeriği; keçi boynuzu, Hindistan cevizi, kına, muz, kudret narı, kakao, polen, propolis ve tarçından oluşmaktadır. Peki Gain Power nasıl kullanılır?  Gıda takviyesi toz formundadır. 1 tatlı kaşığı Gain Power’ı içtiğiniz sütün içine ya da meyve suyunun içine karıştırabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere tok karnına tüketilmesi gerekmektedir. Gerekilen dozun dışına çıkılmaması gerekir. Önerilen ve düzenli kullanımda olumlu etki göstermeyi amaçlayan bir üründür.

UYARI: Gain Power bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Kilo almaya yardımcı bir gıda takviyesidir. Kullanmadan önce kullanım talimatlarını okuyunuz. Emziren ve hamile bayanların kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.