FORELLE AŞK PARFÜMÜ NASIL KULLANILIR?

Kadınların erkekte en önem verdiği şeylerden bir tanesi de kişisel bakımına özen gösteriyor olmasıdır. Erkeğin giyimi, saçına sakalına gösterdiği özen ve özellikle de kokusu en etkileyici unsurlardandır. Kadınlar tarafından hafızalara kazınan erkeğin kokusu girdiği her ortamda fark edilmesine sebep olur.

Ferolle Premium Parfüm

Erkeğin üzerine işlemesi ve kadınlar tarafından gözlerin üstüne olması amaçlanarak üretilen Ferolle Aşk Parfümü hafızalara kazınmanıza yardımcı olur. Giyiminiz ve konuşmanıza ek olarak daha da etkileyici olmanıza destek veren Ferolle Aşk Parfümü sayesinde ortamda anında dikkat çekmenize yardımcı olabilir. Eğer ortamlarda içine kapanık ve çekimser bir yapınız varsa Forella Aşk Parfümü bu olumsuz özelliği üstünüzden atmanıza yardımcı olur. Forella Aşk Parfümü, kokunuz ile karşı cinsi etkilemenize de destek olur. Unutulmaz olmanız tamamen sizin elinizde. Hoşlandığınız bayanında sizden etkilenmesini istiyorsanız Ferolle Aşk Parfümü ile bunun gerçekleşmesine destek olabilirsiniz. Ferolle Aşk Parfümünün etkileyici kokusu eşinizle aranızdaki sevgiyi de çoğaltmanıza yardımcı olabilir. Kalıcı kokusu sayesinde üstünüze siner ve girdiğiniz her ortamda fark edilmenize destek olur. Peki Ferolle Aşk Parfümü nasıl kullanılır? Ferolle Parfümün kullanımı diğer parfümler ile aynıdır. Bir restoranta girdiğinizde güzel bir yemek kokusu nasıl iştahınızı kabartıyor ise Ferolle Aşk Parfümü de karşı cinsin sizden etkilenmesine ve hayallerini süslemenize yardımcı olur. Etkilenen değil etkileyen kişi ilk siz olmak istiyorsanız Ferolle Aşk Parfümü ile kendinize bu şansı verebilirsiniz. Ferolle Aşk Parfümü kullandığınızda cafede, yolda, işte , otobüste nerede olursanız olun fark edilmenize yardımcıdır.

UYARI: Ferolle Aşk Parfümü bir ilaç değildir. Erkekler için üretilmiş bir kişisel bakım ürünüdür. Göz ile temasından kaçınınız. Bir yan etkide doktorunuza danışınız. Parfüm alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.