Fitchoy Nedir?

Özellikle havaların ısınması ve yazın yaklaşması ile birlikte bay bayan herkesin ortak problemi fazla kiloları olmuştur. Fazla kilolar konusundan erkeklere nazaran bayanların daha hassas ve dikkatli olduğunu biliriz. Bu nedenle sürekli diyet yapan ya da yediklerine dikkat etmeye çalışan bayanlar bazen yanlış beslenme alışkanlıkları ya da kulaktan dolma bilgiler ile kilo vermek isterken ya sağlığını tehlikeye atıyor. Bunlardan biride sirkenin kilo verme üzerindeki söylentilerdir. Uzun süredir kulaktan kulağa yayılan bu bilgi sirke içenin kilo verme üzerinde hızlı bir etkisi olduğudur. Tamamen yanlış olan bu bilgi birçok kişi tarafından denenmiş ve bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Çok fazla asitli ve keskin yapıya sahip olan sirke salatalarda ve yemeklerde tüketilmesi önerilirken uzmanlar asla içilmesini tavsiye etmemektedir. Çok fazla asitli olmasının mideye ve yemek borusuna birtakım hasarlar bırakacağını söyleyen uzmanlar sirkenin kilo verme üzerinde de herhangi bir etkisi olmadığını ifade ettiler.

Fitchoy Deniz Yosunu Çayı Nedir?

Uzun süredir birçok kişi tarafından kullanılan ve özellikle diyet yapan kişilerin tercihleri arasında yer alan fitchoy, aynı zamanda deniz yosunu çayı olarak da bilinmektedir. İçeriğinde birbirinden farklı bitkiler bulunduran fitchoy, özellikle wakame yani deniz yosunu içermektedir. Ayrıca 1 paket fitchoy 1 aylık kullanım için olup içerisinde 60 süzen poşet bulundurmaktadır.

Fitchoy İçindeki Bitkiler Nelerdir?

Özellikle kahverengi deniz yosunu içeren fitchoy bunun dışında, maye, sinemaki, papatya, amber çiçeği, karanfil, barut ağacı kabuğu, funda yaprağı, tarçın, biberiye, kiraz sapı, mısır püskülü gibi birbirinde farklı bitkileri içerisinde bulundurmaktadır.

Fitchoy Nasıl İçilir?

Süzme poşet çay olması nedeniyle kolaylıkla hazırlayacağınız fitchoy, günde 2 sefer sabah ve akşam yemeklerinden 30 dakika sonra tok karnına tüketilmektedir. Bir fincan sıcak suya bir adet yosun çayı atarak 5-6 dakika demlenmesi bekleyin ve ardından şeker atmadan tüketin.

Fitchoy Deniz Yosunu Çayını Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Erzurum, Hatay, Yozgat, Ordu, Karaman, Samsun, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fitchoy hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fitchoy deniz yosunu çayına sahip olabilirsiniz.

Fitchoy Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Fitchoy Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Danimarka, Hollanda, Fransa, Kanada, Norveç, Polonya, Litvanya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Fitchoy, fitchoy nedir, fitchoy yosun çayı, fitchoy deniz yosunu çayı, fitchoy nereden bulurum, fitchoy sipariş, fitchoy içeriği nedir, fitchoy hangi bitkilerden oluşur, fitchoy kimler kullanabilir, fitchoy ne kadar, fitchoy nasıl kullanılır, avrupa, fitchoy avrupa, avrupa fitchoy sipariş, fitchoy europa

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.