FAP DENTAL DİŞ TOZU NASIL KULLANILIR?

Sağlıklı ve doğal gülümsemelere sahip olmak istiyorsak diş sağlığımıza dikkat etmemiz gerekmektedir. Yediğimiz yiyecekler ve içecekler diş yüzeyine yerleşerek diş renginde sararmalara ve hatta çürümelere bile sebep olabiliyor. Düzenli diş fırçalamaya özen göstermeliyiz.

Fap Dental diş tozu, dişlerinizin beyazlamasına yardımcı olurken anti bakteriyel özelliği sayesinde ağız içindeki mikropların da giderilmesine yardımcı olur. Dişlerin parlak görünmesine destek olur. Fap Dental diş tozu içeriği sayesinde olumlu etki etmeyi amaçlar. İçeriğinde buluna doğal maddeler; himalaya tozu, nane, micro crystalline hydroxyapatite, xylitol, sodyum bi karbonat, beyaz kaolin kili bulunmaktadır. Diş eti iltihaplarını ve plakları önlemeye yardımcıdır. Diş eti rahatsızlıklarının ve ağız kokusunun giderilmesine yardımcı olur. Peki Fap Dental Diş Tozu nasıl kullanılmalıdır? Kullanımı oldukça basittir. Uygulaması normal diş fırçalamasına benzer. Öncelikle diş fırçanızı ıslatın ve üstüne yeterli miktarda Fap Dental Diş tozu dökün. Fırçalamaya ön dişlerinizden başlayın. Dairesel hareketlerle fırçalama işlemini gerçekleştirin. Ağız içinize de aynı şekilde uygulayabilirsiniz. 2 ay boyunca düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Fap Dental diş tozu diş sağlığını sağlamaya yardımcı olur. Diş çürüklerinin oluşumuna engel olmayı amaçlar. Diş üzerindeki çatlaklıkların dolmasına yardımcıdır. Fap Dental Diş tozu klinik testlerden geçen bir üründür. Rahatça gülümsemenize sebep olabilir. Diş eti bakımınıza önem veren bir üründür.  Fap Dental Diş tozu düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etki göstermeyi amaçlayan bir üründür.  Diş sağlığımızı koruyabilmemiz için asitli içecekler ve çok şekerli yiyecekler tüketmememiz gerekiyor. Ve düzenli olarak diş fırçalamanız gerekiyor.

UYARI: Fap Dental Diş tozu bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Diş beyazlatmaya yardımcı bir üründür. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.