Es 16 Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Es 16 Nedir?

Es 16, içeriği bitkisel özlerden oluşan bir üründür. Ürünün içerisinde yer alan bitkisel özler sayesinde kilo kontrolü sağlamaya ve zayıflamaya yarar. İçerik olarak ;Üzüm Çekirdeği Ekstresi 40 Mg,Lotus Yaprağı Ekstresi 172 Mg,Yeşil Çay Ekstresi 96 Mg,Salep Orchidaceae 62 Mg,E Vitamini 7 Mg,L-Carnitine 69 Mg,C Vitamini 54 Mg bulundurur.  İçeriğine tercih edilen bu bitkisel özenle araştırılarak seçilmektedir.  Düzenli kullanımla birlikte aylık 4-6 kilo arası kilo kaybı sağlayan es 16 zayıflama hapı ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Es 16 Faydaları Nelerdir?

Es 16 Zayıflama Hapı, kullanımı ile kilo kontrolü sağlamaya yarayan bir üründür.Bilinen en büyük faydası kilo kontrol sürecine destek olmasıdır. Bunun yanı sıra ürün içerisinde yer alan bitki özlerine bakıldığında bağışıklık sistemini destekleme özelliği de dikkat çekmektedir. Metabolizma hızınızın artmasını sağlayan Es 16 Zayıflama Hapı aynı zamanda yağ yakımınızı da hızlandıracaktır.

Diyetlerin en büyük zorluğu olan tatlı krizlerinin önüne geçmek için Es 16 Zayıflama Hapı kullabilirsiniz.  İçeriğinde yer alan üzüm çekirdeği ekstresi  tatlı krizlerinizi düşünülerek eklenmiş bir bitkisel özdür. Es 16 Zayıflama hapını kullanmaya başladığınız gün itibariyle öncelikle iştahınızda azalma yaşanacaktır. İştah azalmasına orantılı olarak hızlanacak olan metabolizmanız sizden enerji talep edecektir. Az yiyecek tüketimi aşaması  gerekli enerji ihtiyacını karşılamak amacıyla vücudunuzda biriken yağlara yönelerek , enerji ihtiyacı karşılanması amacıyla yağların yakımı başlayacaktır. Böylece kilo verme süreciniz boyunca 4 kilo verdiğinizde 6-7 kilo vermiş şekilde incelme  yaşayarak bölgesel yağlanma probleminize de çözüm olabilirsiniz.

Es 16 Zararları Nelerdir?

Bitkisel içeriğe sahip olan Es 16 Zayıflama Hapı klinik testlerden geçirilerek üretilmektedir. Kronik rahatsızlığı olanlar , hamile veya emziren anneler ve 18 yaşından küçükler dışında kalanlar kullanabilirler. Alerjen tepkime ile karşılaşma durumu olanlar yani içeriğinde yer alan bitkilere karşı alerjisi olanların kesinlikle kullanmaması gerekmektedir. Es 16 Zayıflama Hapı ilaç değil tamamen takviye bir üründür. İlaç olarak kullanılmamaktadır.

Es 16 Nasıl Kullanılır?

Es 16 Zayıflama Hapı kullanılırken  bilinmesi gereken husus dengeli ve doğru beslenilmesi gerektiğidir. Sabahları aç karna 2 kapsül ya da sabah ve akşam öğünlerinden yarım saat önce 1 kapsül almanız önerilir.

Türkiye’den Es 16 Nasıl Sipariş Verebilirim?

Es 16 Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya başta olmak üzere Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz .Es 16 için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’dan Es 16  Nasıl Sipariş Verebilirim?

Es 16 bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Es 16 sipariş vermek istiyorsanız İrlanda Cumhuriyeti IE), İsail (IL), Hindistan (IN), Irak (IQ), İzlanda (IS),Jersey JE), Jamaika (JM),Ürdün(JO),Japonya (JP),Kenya(KE) gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Para gram

– Ria Ekspres

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Batı Birliği

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.