ES 16 İçeriği Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kilo kontrolünü sağlamak için yardımcı olan ES16 Zayıflama hapı içeriği sayesinde fazla kilolarından kurtulabilirsiniz. Doğal ve bitkisel özlere sahip olan ES16 zayıflama hapının içeriğide; üzüm çekirdeği ekstresi, lotus yaprağı ekstresi, yeşil çay ekstresi, salep orchidaceae, E vitamini, C vitamini, L-Carnitine bulunur.

Üzüm Çekirdeği Ekstresi; Üzüm çekirdeği damar sertliğine karşı faydalıdır. E vitamini, C vitamini gibi bazı antioksidanlardan daha güçlü koruyucu etkiye sahiptir. Aynı zamanda kan basıncını azaltmada etkilidir. Üzüm çekirdeği ekstresi metabolizma rahatsızlığı olan hastalarda yüksek tansiyonun düşürülmesine karşı olumlu etkiye sahiptir. Yapılan araştırmalarda bazı kanser oluşumlarını engellemeye yardımcı olur.

Lotus Yaprağı Ekstresi; Lotus çiçeği kalp sağlığı açısından önemli bir yere sahiptir. Mikroplara karşı etkilidir. Baş ağrısını azaltır. Lotus bitkisi ishal hastalığına iyi gelir. Lotus bitkisi rahatlatır ve kalbi kuvvetlendirir.

Yeşil Çay Ekstresi; sindirim sisteminin çalışması açısından oldukça etkilidir. Aynı zamanda kilo kaybını kolaylaştırır. Yeşil çay bağırsaklara iyi gelir. Kötü kolestrolü azaltıcı etki gösterir. Bağışıklık sisteminde olumlu etkilere sahiptir.

Salep Orchidaceae; Orkide türlri arasına giren bir çiçektir. Kabızlığa karşı iyi geldiği gibi öksürüğe de iyi gelir. Bronşit oluşumunu engeller. Kalbi kuvvetlendirir. Bağırsaktaki mikrop oluşumlarının önünü keser.

E vitamini; Vücudumuzda birçok organın düzgün çalışabilmesi için gerekli bir vitamindir. Yaşlanmaya karşı bir etkisi vardır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Cildinizin daha sağlıklı olmasını olmasında faydası vardır. E vitamini çoğu yiyecekte mevcurttur. Kolestrolü dengeler. Hastalıklara karşı dirençli olmamızı sağlar. Saçları güçlendirir. Sinir sistemini ve hormonları dengeler. Sağlıklı bir şekilde kilo kaybına neden olur. Alzheimer hastalığı oluşumunu yavaşlatabilir.

C vitamini; Birçok kanser çeşidinin oluşumunu engeller. Ameliyat sonrası iyileşmede etkilidir. Damarlardaki kan pıhtılaşması engeller. İdrar enfeksiyonuna iyi gelir.

L-Carnitine; Vücut tarafından doğal olarak üretilen, yağların enetjiye dönüşmesini sağlayan aminoasittir. Kal krizi riskini azaltır. Damar hastalıklarının oluşumunu azaltmaya yardımcı bir takviyedir. Kan şekerinin yüksek olması sebebiyle meydana gelen hastalıklar L-Carnitine ile azaltılabilir.

Nasıl Kullanılır?

Uygulamakta olduğunuz diyete ve egzersizlere ek olarak Es 16’yı kullanabilirsiniz. Sabahları aç karnına veya sabah ya da akşam öğünlerinizden yarım saat önce 1 kapsül almanız önerilir.

UYARI: Hamile ve emziren annelerin kullanması önerilmez. İçeriğindeki bitkilere karşı alerjik rahatsızlığı olanların kullanması önerilmez. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.