Episoft Tüy Dökücü Nedir? Episoft Kullanıcı Yorumları nelerdir ?

Episoft Tüy Dökücü Nedir?

Vücudumuzun çoğu bölgeleri tüylerle kaplıdır. Göz kapakları ve tırnaklarımız hariç hemen her yer tüylerle kaplıdır. Özellikle yüz bölgesinde yer alan ve şeftali tüyü de denilen bu tüyler yaş, menopoz ve östrojen seviyesini etkileyen diğer koşullar nedeniyle artış gösterebilir.

Bazı insanlarda erkeklik hormonunun fazla salgılanmasından dolayı aşırı tüylenme olur. Kadınlarda yüz, yanak, bıyık, çene, göğüs ve karında siyah tüylerin çıkmasına neden olur. Çoğu insan bu durumdan şikayetçidir. Özellikle kadınlar bunun çaresini aramak için bir çok epilasyon yöntemi dener, lazer uygulamalar ağrılı ve sancılı işlemler sonrasında ciltte tahrişler, kızarıklıklar ve sonrasında kalıcı kahverengi lekeler bırakabilir. Episoft Tüy DökücüSerum böyle sıkıntılara son veriyor. Episoft ürünü tüy dökücü bir ürün olup piyasada çok aranan ürünler arasında yer almaktadır. Kadınların kolay ve pratik olarak kullanabileceği bir üründür.Kokusu hiç rahatsız etmez, 5 dakikada tüm tüyleri döker. Bu ürünü bayanlarda kullanabileceği gibi erkeklerde kullanabilir.

Episoft tüy dökücü içeriği ;Tamamen organik olarak üretilmiştir. Papaya, Ökse Otu, Batı Mazısı, Adaçayı, jojoba yağı, şerbetçi otu, tatlı badem yağı gibi içerikler yer almaktadır.

Episoft tüy dökücü serum kullanımı;

Pratik ve basit kullanımı olan Episoft tüy dökücü serum , kullanmadan önce tüylerin ağda ya da epilasyon gibi yöntemlerle yeni alınmış bölgelere uygulanması lazım. İstenilen bölgeye tüy dökücü serum sürülür. 5-8 dakika bekletilir. Sonrasında suyla yıkanır.

Yüz veya koltuk altı içim 1 kutu (Her seansta kutunun üçte biri kullanılır)
Bacak bölgesi ve bikini bölgesi için 3 kutu (her seansta 1 kutu kullanılır)
Tüm vücut için 6 kutu (her seansta 2 kutu kullanılır)

Episoft Hangi Bölgelerde Kullanılır?
Episoft tüy azaltıcı serumun kullanılabileceği bölgeler: Yüz, bikini bölgesi, kollar, koltukaltı, bacak ve göbek bölgelerinde kullanılabilir.

UYARI: Alerjik cilde sahip olanlar ve hamileler kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır.. 16 yaş altı kullanmamalıdır.

Episoft tüy dökücü serum Kullananlar

10 gündür kullanıyorum yani 1 kutu bitirdim sanki tüyler daha geç uzamaya başladı artık (SEDEF)

Bugün ulaştı elime ürün, orijinal görünüyor.yarın başlıcam kullanmaya. Kullandıkça yazarım farklılık olursa. (ELİF)

Yaz geliyor bence denenmesi gereken bir ürün. Bayanların en büyük derdi istenmeyen tüyler zaten. (ESRA)

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.