EGG POW YUMURTA AKI TOZU

Sağlıklı saçlarımızı kullandığımız farklı bakım ürünleri, saç boyaları veya fön makinaları ya da kuaförde kullanılan aynı saç fırçaları yıpratabilir. Saçlarımız kırılabilir ve hatta dökülebilir.  Saçlarımız bizi bakımlı ve alımlı gösteren unsurlardan bir tanesidir. O yüzden saç bakımı ve sağlığı çok önemlidir.

Bu güne kadar özen göstermeyerek yıprattığımız saçlarımıza kimyasal olmayan ürünler kullanmamız gerekiyor. Gönül rahatlığı ile kullanılabileceğimiz ürünler arasında Egg Pow Yumurta Akı tozu yer alıyor. Bitkisel bileşenlerden oluşan Egg Pow Yumurta Akı tozu bünyesindeki   vitamin ve mineraller sayesinde saçınıza gereken özeni gösterir. Günümüzde çoğu insan kimyasal ürünleri geride bırakıp bitkisel özler içeren doğal ürünler tercih etmektedir.  Adından da anlaşıldığı gibi içeriğindeki yumurta akı sayesinde saçlarınızı besler ve güçlenmesine yardımcı olur. Yumurta akının faydaları saymakla bitmez. En yararlı özelliklerinden bir tanesi de saçları yumuşak, ipeksi ve daha kolay şekil alabilen saçlar haline getirmesidir. Yumurta akındaki A vitamini sayesinde Egg Pow yumurta akı tozu saç bakımı D vitamini içeriği sayesinde ise saçlarınızı güçlendirir. E vitamini içeriği sayesinde güneşin zararlı ışınlarından saçlarını korur.

Egg Pow Yumurta Akı Tozu İçeriği; hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, şampuan  bulunur. Ayrıca kendi karışımımız olan bal, soda ve sirke karışımı katabiliriz. Saçlarınızın hakettiği bakımı sağlar.

Egg Pow Yumurta Akı Tozu kullanımı; Saçlarınızı yıkarken kullandığınız şampuana katılarak kullanılan bir üründür. Saç derinize iyi bir şekilde nüfus edebilmesi için parmaklarınızla masaj yaparak uygulamanız gerekmektedir. Daha sonra ise ılık su ile bolca durulayınız.

UYARI: Saç derinizde herhangi bir rahatsızlığınız varsa veya alerjik bir teniniz varsa kullanmadan önce doktorunuza sorunuz. Egg Pow yumurta akı tozu hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir. Takviye üründür.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.