Ece ATMACA’nın 9 Ayda 40 Kilo Verme Sırrı

Ece ATMACA’nın 1 Yılda 40 Kilo Verme Sırrı

Ece Atmaca fazla ve aşırı kilolarından bunalınca sürekli denediği diyetlerin ve beslenme alışkanlıkların dışına çıkarak çok farklı yöntemler uyguladı. Ece ATMACA şuan instagramda 200 bine yaklaşan takipçilerine yaşam koçluğu yaparak hem tecrübelerini aktarıyor hem de takipçilerine kilo verebilmeleri için altın vuruş noktalarını öğretiyor.

Ece Atmaca’nın Kilo Verme Sırrı

Herkes gibi Ece Atmaca’da klasik diyetler uyguladı ve pek çok kimsede olduğu gibi diyetin üçüncü, dördüncü gününde diyeti bırakıyordu. Fazla ve aşırı kiloların verdiği özgüven eksikliği sebebiyle kimi zaman dışarıya dahi çıkmaya çekinen bir yaşam sürdüğünü belirten Atmaca, evde kendi kendine diyet uygulamak yerine bir diyetisyen ile tanıştığını, onunla beraber hayata tutunarak harfiyen uyguladığını belirtti.Ece ATMACA hayatından baklagilleri ve ekmek çeşitlerini tamamen çıkardı. Baklagiller ve ekmek çeşitleri içerdikleri zengin karbonhidrat sebebiyle vücutta kilo olarak kalabiliyor. Bu diyette de hem sağlıksız besinlerden hem de karbonhidrattan kaçınılmıştır.

Diyet sürecinde son dönemlerde de popüler hale gelen chia tohumu tüketilmiştir. Atmaca’nın ifadelerine göre chia tohumu ve yoğurt karışımı insanı kuş gibi hissettirerek vücutta olumlu tesir uyandırıyor. Düzenli olarak her gün bu karşımı tüketen Atmaca, akşam alışkanlıklarını değiştirerek de harika bir sürece girmiş.Ece ATMACA diyeti bol bol spor ve egzersiz içermektedir. Akşamları saat 18:00 ve 19:00 sonrasında hiçbir şey yemediğini belirten Atmaca, akşam vakitlerinde spor yaparak vücudunu oyaladığını ve sporu yavaş yavaş vücuduna sevdirdiğini belirtiyor.Ece ATMACA diyeti bizlere gösteriyor ki iyi bir diyet uzmanı (beslenme uzmanı), güçlü bir irade ve spor faaliyetleri önemli miktarlarda kilo verilmesini sağlıyor. Aşırı kilolu olan kişilerin mutlak surette diyetisyene gidip destek alması ve güçlü bir iradeyle mutlu faaliyetler içerisinde bulunması gerekiyor.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.