Dr. Mehmet Öz ve Akasya Tozu

Akasya Tozu Nedir?

Yediğimiz yağlı yemekler, abur cuburlar ve zararlı olan birçok içecek bölgesel yağlanmalara neden olmaktadır. Bu durumdan şikayetçi olan birçok insan vardır. Ve çeşitli yöntemlerle bölgesel yağlarını eritmeye çalışırlar.

akasya tozu satın al

Göbek bölgesindeki yağlanmadan kurtulmak ve düz ve fit bir karına sahip olmak için Dr. Mehmet Öz tavsiyelerde bulundu. Dr. Mehmet Öz iştahına hakim olamayan ve göbek yağlarından kurtulmakta zorlanan kişiler için akasya tozunu öneriyor. Tamamen doğal bir mucize olan akasya tozu, akasya ağacının kabuğunda bulunur. Toz, akasya ağacının kabuğunda bulunan liflerden oluşturulur. Akasya tozu tokluk hissi verirken aynı zamanda göbek yağlarını da eritmeye yardımcı oluyor. Spor ve diyet yapmadığınız halde göbek yağlarınızdan kurtulacağınızı vaat ediyor. Doğal bir üründür ve tokluk hissiniz olmasına rağmen göbek yağlarınızdan kurtulmanız için yardımcı bir takviye üründür.

 

Bizlere akasya tozunu tanıtan Dr. Mehmet Öz olmuştur. İnternet ve televizyon programlarında akasya tozundan bahsedilmiştir. Akasya tozunun içeriği mideyi tok tutar. Göbek oluşumuna sebep sebep olan yağların oluşumuna engel olarak vücuttan atılmasını sağlar. Kilo kontrolünü sağlamak için doğal bir üründür. Prf. Dr. Atilla Çelebioğlu da yıllarca akasya tozunu araştırmış ve kilo kontrolü sağlamada, karın bölgesindeki yağlanmayı yok etmeye yardımcı olduğu sonucuna varmıştır. Günümüzün en etkili ve doğal ürünlerinden bir tanesi olan akasya tozu ünlülerin de tercihi olmuştur. Ünlü oyuncu Şeyla Halis’te akasya tozunu kullandı. Ünlü oyuncu akasya tozunu Dr. Mehmet Öz’den duyduğunu ve başlamaya karar verdiğini söyledi.

Akasya Tozu Nasıl Kullanılır?

Günde iki kez kullanılan akasya tozu süt veya ılık su ile karıştırılarak tüketilir.Böylece vücutta yağ yakımını sağlar. Dengeli bir şekilde kilo kontrolüne yardımcı olur. İştahınızı keser. Enerji seviyenizi yükseltir.