DETOKS ÇITIRI NASIL KULLANILIR?

Kilo kontrolü sağlarken destekçiniz olabilecek bir gıda takviyesi olan Detoks çıtırı, istediğiniz forma kavuşmanıza yardımcı olan bir üründür. Fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz için öncelikli olarak sağlıklı beslenmeniz ve spor ya da egzersiz yapmanız gerekmektedir.  Eğer uyguladığınız diyet programları ve egzersizler fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yetmiyor ise Detoks Çıtırı kullanarak yağ yakımınıza yardımcı olabilirsiniz.

Detoks Çıtırı set 2 farklı üründen oluşmaktadır. Birisi detoks çıtırı diğeri ise açlık otu çayıdır. Peki Detoks çıtırı nasıl kullanılır? Detoks çıtırı; sabh, öğle ve akşam öğünlerden önce tüketilmelidir. Gün içinde ise açlık hissi duyarsanız 8 ya da 10 adet Detoks çıtırı tüketebilirsiniz. Açlık otu çayı ise; 1 bardak sıcak suya 1 adet açlık otu çayı süzen poşet atılır ve 7 dakika boyunca demlenir. Daha sonra akşam yemeklerinden 5dakika önce tüketilir. Detoks çıtırı sindirim sisteminizin düzene girmesine destek sağlayarak metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olur. Açlık otunun son zamanlarda herkes tarafından bilinen mucizevi etkisi, açlık otu çayı sayesinde bölgesel yağ yakımına da destek verir. Detoks Çıtırı içeriği ise tamamen doğal ve bitkiseldir. Kakao, tuz, buğday unu, tarçın, peynir altı suyu tozu ve pirinç unu içermektedir. İçerdiği özler sayesinde, kan basıncını dengelemeye yardımcı olur.  Lif bakımından zengin içeriğe sahip olduğu için tokluk hissetmenize yardımcı olur. Detoks Çıtırı vitamin ve mineraller bakımından zengindir. Düzenli ve önerilen kullanımda istenilen forma kavuşmanıza yardımcı olur.

UYARI: Detoks Çıtırı seti bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olacak bir gıda takviyesidir. Kullanmadan önce kullanma kılavuzunu okuyunuz. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.