DEKLİNOKS NASIL KULLANILIR?

Sağlıklı ve düzenli beslenerek fazla kilolarınızdan kurtulmanız mümkündür. Kilo kontrolü sağlamada önemli olan bir şey varsa o da vücudu harekete geçirmektir. Kendinize uygun diyet programını uygularken aynı zamanda da düzenli şekilde spor yapmanız gerekmektedir.

Tüm bunları yaparken ek olarak Deklinoks kullanmak formda bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olabilir. Diyet programlarında yer alan lahana çorbasından ilham alınarak üretilen Deklinoks çorba, tamamen doğal içeriği ile metabolizma hızlandırmaya yardımcıdır. Aşırı olan iştahınızı kesmenize yardımcı olur. Deklinoks kilo kontrolü sağlamanıza destek olan detoks çorbasıdır. Deklinoks detoks çorba içeriğinde; lahana, kereviz, maydanoz, brokoli, glukomannn, biber, beyaz çay, soğan ve sarımsak bulunmaktadır.  Deklinoks detoks çorba Kısmetse Olur televizyon programındaki yarışmacılar ve Seren Serengil gibi ünlü isimlerin de tercih ettiği bir gıda takviyesidir. Deklinoks gün içinde tokluk hissi vermeye yardımcı olur ve daha az yiyecek tüketmenize yardımcı olur. Deklinoş içinde bulunan lahana,  diyet programlarında yer alan bir yiyecektir. Ve kilo kontrolü sağlamak isteyen insanlar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Peki Deklinoks nasıl kullanılır? İçerisinde lahana çorbası ve akşam keyfi çikolatasından oluşan 2 ürün bulunur.Lahana çorbası; 1 bardak sıcak suya karıştırılarak tüketilir. Kahvaltı öğünü olarak tüketilmesi gereklidir. İçinde bulunan bir diğer ürün olan çikolata ise 1 bardak sıcak süt veya sıcak su ile hazırlanarak tüketilebilir. Bu ise akşam öğünü olarak tüketilmelidir. Deklinoks Detoks çorba sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Bölgesel yağların yakılmasına destek verir.  Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etkisini göstermeyi amaçlar.

UYARI: Deklinoks Detoks çorbası bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı bir gıda takviyesidir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.