DEEP NİGHT NEDİR?

Bazen günün yorgunluğu ile gece uykumuz kaçar veya canımızı sıkan bir şey oldu ise sağlıklı bir şekilde uyuyamayız. Uyku düzensizliğinin diğer sebepleri arasında; stres, aşırı elektronik alet kullanımı (bilgisayar, cep telefonu gibi), yatmadan önce sigara kullanımı çünkü sigaranın içerisindeki nikotinde uyarıcı etki vardır ve uyku kaçırır. Egzersiz yapmamak, uyumadan önce alkol almak, gece uyumadan önce kahve tüketmek kahvenin içinde de kafein olduğu için uyarıcı etkiye sahiptir.

Gece iyi bir şekilde uyumadığınızda bütün gün baş ağrısı, stres ve yorgunlukla başa çıkmaya çalışırsınız. Bu sorunla karşılaşmamanız için geliştirilen Deep Night gün içinde uykusuzluk çekmemenizi sağlar. Deep Night nedir onu açıklayacak olursak; uyku problemi çeken kişilerin kolaylıkla uyuyabilmesine yardımcı olan takviye üründür.

  • Uykuya dalmakta zorlanmaya son verir.
  • Düzensiz uykularınıza son vermenize yardımcı olur.
  • Uykuda horluyorsanız eğer horlamanızı durdurur.
  • Uyandıktan sonra baş ağrısı çekmenize engel olur.
  • Gün içerisinde sersemlik veya halsizlik hissetmemenizi sağlar.
  • Keyifli ve rahat bir uyku uyumanızı sağlar.

Deep Night İçeriği; Melisa ekstresi, kediotu ekstresi,sodyum hidrojen karbonat, strik asit, karabaş otu ekstresi, şerbetçi otu ekstresi, inülin, polietilen glikol, sodyum klorür ve portakal aroması bulunur. Prof.Dr.  İbrahim Saraçoğlu’nun rahat bir uyku uyumanız için şifalı bir bitki olan kediotu önerdi. Kediotunun içinde bulunan melatonin sayesinde uyku getirici özelliği olduğunu vurguladı. Kediotunun bünyede bağımlılık yapmadan sakinlik verdiğini söyledi.

Deep Night  Kullanımı;  Uyku düzeni sağlayabilmeniz için size kolaylık sağlamak için üretilen Deep Night uyku tozu , efervesan şeklindedir. Bu yüzden içeceklerinizin içerisine atıp içebilirsiniz. 30 saniyede suda çabucak çözünür. Herhangi bir renge veya kokuya sahip değildir. 8 saat rahat bir uyku uyumanız için kolaylık sağlar. 1 saat içerisinde etkisini göstermeyi vaad eder.

UYARI: İçeriğindeki bitki özlerine karşı herhangi bir alerjiniz varsa kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Bu takviye bir gıdadır. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.