Datça Acıbadem Macunu 240GR Öksürük Kesmeye Yardımcı

Datça Macunu

Datça Macunu Nedir? İçeriğinde Neler Var?

Datça Acıbadem Öksürük Kesmeye Yardımcı Macun %100 doğal içerikten oluşmuştur ve içerisinde herhangi bir kimyasal barındırmamaktadır. Öksürük kesmeye yardımcı olan bu macun, doğal ve zengin içeriği sayesinde akciğerlerinizde detoks etkisi yaratarak zararlı maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olur.

İçindekiler

 • Zencefil: Bu doğal bitki sayesinde akciğerlerinizin damarlarında ve kanallarında genişleme, temizlenme meydana gelir. Böylece nefes darlığı, nefes alırken tıkanma gibi problemler ortadan kalkar ve daha rahat nefes almaya başlarsınız. Zencefilin içeriğinde bol miktarda bulunan antioksidan özelliği sayesinde akciğerde meydana gelen zararlı ve yabancı maddeler dışarı atılır. Zencefil ürün içinde toz halinde bulunmaktadır.
 • Bal: Ürünün içerisinde yer alan Bal hem macunun acı tadının ortadan kalkmasını sağlar hem de akciğerin işlevlerini eksiksiz yerine getirmesine yardımcı olur.
 • Meyan kökü: Bilindiği üzere akciğerler için oldukça faydalı bir bitkidir. Bu doğal içerikli bitkinin balgam söktürücü ve attırıcı özelliği bulunmaktadır. Meyan kökü balgam söktürücü özelliği sayesinde ciğerlerinizi temizlemeye ve öksürüğün azalmasına zaman içerisinde yardımcı olur.
 • Acıbadem: Sigara içmenin sonucunda zarar gören ciğerlerinizi onarmaya ve temizlemeye yardım eder. Akciğerlerinizin yumuşamasını sağlar ve sigaranın meydana getirdiği zehrin dışarı atılmasına yardımcı olur.

Datça Macunu Faydaları ve Zararları

Datça macununun vücudunuz için birçok faydası bulunmaktadır. Sigara içmek vücudunuza pek çok zararlar vermektedir.

 • Sigaranın meydana getirdiği zararlı etkileri ortadan kaldırarak vücudunuz için doğal bir temizlenme sürecinin başlamasına yardımda bulunan bu ürün sigara içme alışkanlığınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.
 • Sigara yapımında kullanılan yabancı maddeler akciğerlerinize ve diğer birçok organınıza zarar vererek zaman içerisinde vücudunuzda pek çok hastalığın ortaya çıkmasına neden olur. Uzmanlar tarafından sigara bırakma ve vücutta detoks etkisi yaratmak amacıyla tavsiye edilen bu doğal ürün kısa bir süre içerisinde sigarayı bırakmanızı sağlarken aynı zamanda vücudunuzun bu zararlı maddelerin etkilerinden temizlenmesine de yardımda bulunur.
 • Akciğerleri hemen hemen %87 oranında arındırmaya, bu duruma bağlı olarak kalp ve damar rahatsızlıkları, nefes darlığı, iştahsızlık gibi sağlık problemlerinin ortadan kalkmasını amaçlar.
 • Akciğer katmanı sigara içildiğinde zaman içerisinde kirlenir. Aynı zamanda mukus da kirlenir. Bu doğal içerikli ürün mukusu ve akciğer katmanını temizlemeye, böylece daha rahat nefes almanıza yardımcı olur. Gün içerisinde enerjik olmanıza ve kendinizi iyi hissetmenize de ayrıca yardımda bulunur.
 • Tüm bu etkileri sayesinde yaklaşık olarak 10 gün gibi kısa bir süre içerisinde tıkanıklık ve öksürük gibi durumların ortadan kalkmasına yardım eder. Sigara içmek sadece iç organlara zarar vermekle kalmaz. Aynı zamanda cilt üzerinde de birçok kötü etkiye yol açmaktadır.
 • Bu doğal ürün Sigaranın ciltte meydana getirdiği zararları ortadan kaldırmaya ve cildinizin yenilenmesine yardım eder. Tamamen doğal bitkilerden elde edilen Acıbadem macununun yapılan araştırmalar sonucunda herhangi bir zararı ve yan etkisi olmadığı ortaya çıkmıştır. İçerisinde bulunan doğal bitkilere karşı herhangi bir alerjik rahatsızlığınız varsa bir uzmana danışarak kullanmanız gerekmektedir.

Datça Macunu Nasıl Kullanılır?

 • Datça Macun kullanımı sonucunda sigara isteğiniz yavaş yavaş azaldığını gözlemlersiniz.
 • Günde iki bardak içilen çay sayesinde yaklaşık olarak 8 saat sigara içme ihtiyacı duymazsınız.
 • Uzmanlar günde iki defa içilmesini önermektedir.
 • Bir bardak çay içildikten sonra yaklaşık olarak 4 saat boyunca sigara içme isteğinizin azaldığını ve hatta sigaradan nefret eder hale geldiğinizi gözlemleyeceksiniz.
 • Bu doğal ürün beynin nikotin isteyen bölümünü uyarır ve böylece siz sigara içmediğiniz halde beyniniz bu sinyali alarak isteğinizi geri plana atar.

Türkiye’den Datça Acıbadem Macunu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Datça Acıbadem Macunu Kahramanmaraş, Balıkesir, Çanakkale, Gaziantep başta olmak üzere Çerkeş, Yusufeli, Hopa, Kağızman, Biga gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Canlı Destek ve WhatsApp Hattımızdan Sipariş Verebilirsiniz.

Avrupa’dan Datça Acıbadem Macunu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Datça Acıbadem Macunu bütün Avrupa, Asya, Uzak doğu, Afrika, Orta doğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Datça Acıbadem Macunu sipariş vermek istiyorsanız Amerika, Türkmenistan, İtalya, Makedonya, Belçika, Londra, Brüksel, Paris, Sydney gibi birçok ülke ve şehirden WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa’dan vermek istiyorsanız Satış Danışmanımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.