DABUR AMLA NEDİR?

Saç bakımı oldukça önemlidir. Zaman içerisinde yanlış saç bakımları, fön makinaları, kimyasal saç boyaları gibi çeşitli nedenlerden ötürü saçlar yıpranmalara maruz kalır. Bu yüzden saç bakımımızda doğal ürünler kullanmaktan yana olmalıyız.  Hint kadınlarının saçları için kullandıkları vazgeçilmez Amla yağı, günümüzde de dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Dabur Amla yağı nedir? Kadın, erkek herkesin rahatlıkla saç bakımında kullanabileceği bir üründür. Amla yağı, amla ağacının meyvelerinden elde edilen bir üründür. Dabur Amla yağ içeriğinde bulunan fosfat, demir,  yağ asitleri, vitamin ve mineraller sayesinde saç köklerine nüfuz ederek güçlenmesine yardımcı olur. Dabur Amla; saç bakım yağı, Jasmine saç bakım yağı, damla abur yılan yağı ve saç bakım serumu olmak üzere 4 farklı üründen oluşmaktadır. Damla abur saç bakım yağı; yıpranmış ve sönük saçlar için kullanılabilecek bir üründür. Jasmine saç bakım yağı; saç kırılmalarına karşı yardımcı bir üründür. Haftada 1 defa 1 ya da 2 çay kaşığı yağı saçlarına uygulayın ve 1 saat beklettikten sonra yıkayın. Dabu Amla yılan yağı ise saçların dökülmelerine karşı ve uzamalarına karşı yardımcı bir üründür. Islak ya da nemli saçlarınıza uyguladıktan sonra durulayın. Dabur Amla saç serumu ise; kuru ve elektriklenen saçlar için özel bir üründür. İçeriğinde badem ve aleo vera özleri bulunmaktadır. Saçın parlak ve canlı görünmesi için destek olur. Nemli veya kuru saçınıza uygulayınız. Saçların durulanmasına gerek yoktur. Saç bakım ürünlerini saçlarınıza uygularken 1 ya da 2 dakika masaj yaparak uygulamanız tavsiye edilir. Böylelikle Dabur Amla saçın her yerine iyi bir şekilde yedirilecektir.

UYARI: Dabur Amla bir ilaç değildir. Saç bakım ürünüdür. Göz ile temasından kaçınınız. Herhangi bir yan etki ile karşılaşıldığında doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.