COCO DİET NASIL KULLANILIR?

Kilo kontrolü sağlamayı amaçlayan birçok insan çeşitli diyet programları uygular. Bünyeye bağlı olarak diyet programları ya olumlu sonuçlanır ya da fazla kilolardan kurtulmak isterken birkaç kilo daha alınabilir. Bu gibi durumlarda kilo kontrolü sağlarken ek olarak kullanabileceğiniz takviye ürünler metabolizmanızı hızlandırarak istenilen kiloya ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Coco Diet Set bu takviye gıdalar arasında yer alıyor. Coco Diet Seti 2 farklı üründen oluşuyor. Birisi tamamen organik Hindistan cevizi yağı bir diğeri ise Hindistan cevizi tozudur. Coco Diet sindirim sisteminin düzelmesine yardımcı olurken aynı zamanda metabolizmanızın da hızlı çalışmasına etki ediyor. Hindistan cevizi yağı daha birçok yerde kullanılarak fayda sağlıyor. Bilindik özellikleri arasında yağ yakımına yardımcı olma özelliği bulunduğu için diyet yapan birçok insanın dikkatini çekmiş ve uygulanmıştır. Hindistan cevizi yağı ile birçok insan forma kavuşmuştur. İçeriğinde sadece tarçın, yeşil çay, Hindistan cevizi, glucomanna, b6 ve b3 vitaminleri, sandoloz sakızı bulunur. Peki Coco Diet Set nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça basittir. Ofiste, evde, sporda, okulda, işte, istediğiniz her yerde pratik olarak hazırlayıp tüketebileceğiniz bir gıda takviyesidir. Bay ve bayan herkes kullanabilir. 50 ml’lik Hindistan cevizi yağını yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Günde 1 defa olmak üzere 1 kaşık kullanılabilir. Hindistan cevizi tozu ise; günde 2 defa sabah ile akşam olmak koşulu ile 1 bardak süte ya da suya 1 ölçek atılıp karıştırılır ve içilir. Gün içinde zinde hissetmenize de yardımcı olur. Yağ yakımınızı hızlandırmayı amaçlar ve metabolizmanızı düzenli çalıştırarak kilo kontrolü sağlamanıza yardım eder.  Coco Diet seti ile forma kavuşup kendinizi fit hissedebilirsiniz.

UYARI: Coco Diet set bir ilaç değildir. Kilo kontrolüne yardımcı gıda takviyesidir. İçeriğindeki bileşenlere alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.