Cilt Lekeleri İçin İdeal Krem – Kampanya 49 TL

Cilt lekeleri; sivilceler, güneş , doğum sonrası ulaşan pigmentsel bir durumdur. Cilt lekelerinin oluşumu sonrası ciltte renk tonlamalarında olan eşitlik bozulur. Bu durum cildinizde görsel olarak dikkat çeken koyu renkli değişik büyüklükte lekeler olarak kendini gösterir. Cilt lekelerinin oluşumunu önlemek konusunda önlem almak yararlı olacaktır. Fakat her şeye rağmen oluşan lekeleriniz varsa cildinize bakım yapmanız gerekebilir. İdeal Krem cilt lekeleri için hazırlanmış adı gibi ideal bir bakım ürünüdür.

İdeal Krem Nedir?

İdeal krem sivilceye yatkın olan ciltlerde oluşan lekelerin büyük oranda giderilmesine yardımcı olan , cilt renk tonlarındaki farklılıklara karşı kullanılan bir üründür. İçeriğinde bulunan güçlü aydınlatıcı formül ile  ciltte sivilce sorunları sonucu oluşan kızarıklık ve pul pul  dökülmeleri önlemekte etkili rol oynar. Ayrıca İdeal Krem yapısal olarak anti-inflamatuar etkiye sahiptir.  Anti-inflamatuar etkinin katkısı ile cilt hücreleri güçlenerek daha sıkı, pürüzsüz ve canlı cilde kavuşmayı sağlar.

İdeal kremin etkinliğini daha fazla yaşamak isteyenler için oluşturulmuş fırsat paketi ile cildinizi şımartacak bir sete ulaşabilirsiniz. İdeal kremin cildinizde oluşturduğu leke giderici etkiye ek olarak paket içerisine eklenmiş  ideal siyah gece kremi ile cildinizde oluşan ufak çaplı kırışıklıklara karşı adım atabilirsiniz. Gece ve gündüz bakım adımlarınızı ideal sabunun sebum dengeleyici özelliğiyle taçlandırabilirsiniz.

İdeal Krem Kullanımı

İdeal Krem Kampanya seti içerisinde yer alan ürünlerin kullanımları ve kullanım zamanları farklılık gösterir. İdeal siyah gece kremini , gece uyumadan önce cildinize ince bir tabaka halinde uygulayarak sabaha kadar bekletmelisiniz. Sabah cildinizi İdeal Sabun ile temizlemelisiniz. İdeal sabun ile temizlenerek kurulanan cildinize İdeal Kremi uygulayarak sonlandırmalısınız.

İdeal Krem Setinin içerisinde yer alan ; İdeal  Krem ve İdeal Siyah Gece kremine ayrı ayrı ulaşabileceğiniz gibi muazzam bir bakım isteyenler için hazırlanan ideal set içerisinde de ulaşabilirsiniz. İdeal set kullanarak tam anlamıyla bakım sağlamak isteyenler ve daha fazla bilgi için idealkrem.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kısa süre için oluşturulmuş olan en uygun fiyatlı ” İdeal Set ” kampanyasından yararlanmak için sipariş formunu doldurarak en kısa süre de en uygun fiyatla  ürünlerinize ulaşabilirsiniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.