CAFE SLİM NASIL KULLANILIR?

Birçok insan formunu sağlamak ve fit görünmek için farklı yollara başvurur. Çeşitli diyet programları veya spor salonlarında harcanan vakitler gibi. Fakat çoğu insan ne yaparsa yapsın aldığı kiloları vermekte zorlanır.

Zayıflamaya yardımcı çay Cafe Slim, uyguladığınız diyet programı ve spora ek olarak kullanılan  bir takviye üründür. Cafe slim metabolizmanızı hızlandırmaya, ödeminizi söktürmeye ve yağ yakımınıza yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Cafe Slim kullanırken diyet programınıza devam edin. Çünkü sadece takviye gıda tüketmeniz kilo kontrolü sağlamanıza tek başına etki etmez. Kendinize uygun diyet programı ve spor egzersizlerine ek olarak Cafe Slim form çayı tüketmeniz zayıflamanıza daha katkı sağlayacaktır. İrem Derici ve Demet Akalın gibi birçok ünlünün tercihi de Cafe Slimden yana olmuştur.

Cafe Slim içeriği; Yeşil kahve çekirdeği, nane yaprağı, limon, meyan kökü, sinameki çayı, karahindiba otu, alıç yaprağı, çemen otu, kedi otu kökü, gotu kola, rezene, zencefil, kafein, ısırgan otu, karnıyarık otu, Oolong çayı, mate çayı, dul avrat otu bulunur. Cafe Slim tamamen bitkisel özlerden oluşan içeriğe sahiptir. Bitkisel içeriği sayesinde kolestrolü düşürmeye,kan şekerini dengelemeye,  vücuttan toksinleri atmaya yardımcı olur. Aynı zamanda yorgunluğa ve hasizliğe iyi gelir.

Cafe slim Kullanımı; Cafe Slim seti, paketinin içerisinde 3 farklı ürün bulunmaktadır. Cafe Slim Gündüz çayı, Cafe slim gece çayı ve Cafe Slim kahve olmak üzere. Fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayan form çayıdır.

Cafe Slim Gündüz Çayı ve Gece çayını, günde 1’er tane olmak koşuluyla 1 bardak sıcak suda 4 veya 5 dakika demleyerek hazırlayabilirsiniz. Setin bir diğer ürünü olan Cafe Slim kahveyi,Türk kahvesi usülünde pişirebilirsiniz. Veya yoğurt ya da meyve suyuna karıştırarak tüketebilirsiniz.

UYARI: İçeriğindeki özlere alerjiniz varsa kullanmayınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamilelerin ve emziren bayanların kullanması önerilmez.Bu bir ilaç değil,  takviye üründür.