Brillant Hair Serum Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Brillant Hair Serum Nedir?

Brillant Hair Serum, saç bakım ve güzelliği platformunda üretilen , içeriği doğal bitkisel yağlardan oluşan bir üründür. Brillant Hair erkek ve kadın kullanımı için uygundur.

Görselliğin en önemli unsuru olan saçların bakımı da kendileri gibi özel olmalıdır. Bakımı doğru yapılmadığında saç dökülmeleri, kepeklenme, hacimsiz ve yağlı bir görünüm oluşur. Bu durum sadece saçınızın değil tüm dış görünümünüzü olumsuz etkileyecektir. Bu sorunların önüne geçmeniz konusunda faydalı olan tek bir kutu tavsiye etmemizi isterseniz tereddütsüz Brillant hair olacaktır. Çünkü tam anlamıyla doğal olan bu ürün ile saçlarınıza gerekli özeni gösterebileceksiniz.

Brillant hair içerisinde ;ısırgan otu, susam yağı, Hint yağı, çörek otu, avokado, karanfil, kayısı çekirdeği, Hindistan cevizi, argan, biberiye, zeytin, limon ekstratı ve badem yağı bulunmaktadır. Bilindiği üzere saç konusunda en etkili olan yağlar arasında olan argan yağı saçlarınızın beslenmesini sağlayacaktır. Ayrıca ısırgan otu özü ile saç diplerinize bakım yapmanızı sağlayacaktır.  Brillant hair serum ile doğal esintilerin saçlarınıza sağladığı güzelliği gözlerinizle görebileceksiniz.

Brillant Hair Saç Serumu Nasıl Kullanılır?

Brillant Hair Saç Serumunun 1 kutusu içerisinden 30 adet minik cam serumlar bulunur. Bunların 15 adeti saç bakım yağı ve 15 adeti şampuanıdır. Banyo öncesi 1 tüp saç bakım yağını saçlarınıza parmak uçlarınızla masaj yoluyla uygulayın. 20 dk beklettikten sonra 1 tüp şampuan ile saçlarınızı yıkayın. İki günde bir uygulamanız yeterli olacaktır.

Brillant Hair Serum Faydaları

Brillant hair serum , içeriğinde bulunan bitkisel özler ve yağlar sayesinde saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı tam anlamıyla yapabilecek bir üründür. Brillant hair serumun saçınıza sağlayacağı yararlar arasında bayanların en çok istediği olan saç uzatmak vardır. Son dönemlerde uzun ve gür saçın bayan ve erkekler için moda olduğunu düşünürsek vazgeçemeyeceğinizi de söyleyebiliriz.

Ayrıca içeriğinde bulunan badem yağı ile saç kökleriniz beslenerek uyuyan saç köklerinizi uyandırmaya fayda sağlayacaktır. Böylece düzenli kullanımla birlikte daha hacimli ve yeni saçlarla birlikte daha gür bir görünüme kavuşabilirsiniz.Brillant hair serumu kepeklerden kurtulma konusunda da kullanabilirsiniz. 20 dakika uyguladığınız yağ kürü ile saçlarınızın nem sorunu normale dönecek böylece kepek sorununa fayda sağlayabilir.

Brillant Hair Serum Zararları

Brillant hair serum içinde ; ısırgan otu, susam yağı, Hint yağı, çörek otu, avokado, karanfil, kayısı çekirdeği, Hindistan cevizi, argan, biberiye, zeytin, limon ekstratı ve badem yağı bulunduğundan bahsetmiştik. Bu yağlar konusunda cildinizin alerjen tepkileri oluşuyorsa kullanmamanız daha doğru olacaktır. Fakat yapılan klinik testlerde brillant serumun herhangi bir yan etkisi ile karşılaşılmamıştır. Bilinen bir tehlikesi ve zararı yoktur.