BORMAX PLUS  NEDİR?

Araba sahibi olanlar genellikle arabalarına karşı detaycı olurlar ve bakımını fazlasıyla önemserler.  Arabada oluşabilecek en ufak bir çizik bile sahibini rahatsız eder. Herhangi bir deformasyonda soluğu arabalarının bakımını yaptırmakta alırlar. Fazlasıyla para harcarlar.

Oluşabilecek çizik ve deformasyonlara karşı üretilen Bormax Plus araba sevdalılarının vazgeçilmezi oldu. Peki Bormax Plus nedir? Araçınızın herhangi bir yerinde oluşan çizikleri geçirmek için üretilen bir üründür. Oldukça kullanışlı ve zahmetsiz olan Bormax Plus ile aracınızdaki hasarı kendiniz onarabileceksiniz. Araç bakımı için fazlasıyla para harcamanıza gerek yok. Bormax Plus’ın size sağladığı kolaylık hayatınızı kurtarabilir. Araç yüzeyinde oluşabilecek ince, kalın ve derin çiziklerin onarımına yardımcı bir üründür. Neredeyse satış rekoruna ulaşan bir ürün olmuştur.

Bormax Plus’ın içeriğindeki aktif tanecikler sayesinde çiziklerin arasına dolarak orada onarımı sağlamayı amaçlar. Aynı zamanda arabanızın rengi ne olursa olsun uygulanılan bölgenin o rengi almasına yardımcı olur. Bormax çizik giderici krem Nano teknoloji ile üretilmiş bir kremdir. Yeni teknolojinin mucizevi kremi diyebiliriz. Nerd eolursanız olun aracınızda meydana gelen deformasyonu anında onarabilirsiniz. Bormax 1 dakika içerisinde hasarlı bölgeyi onarmayı amaçlayarak geliştirilmiştir. Fazlasıyla memnun kalacağınız bu ürün size her yerde kolaylık sağlayacak.

Bormax Plus Kullanımı; Aracınızda çizik olan bölgeye  Bormax Plus krem sürülür. Ve 10 dakika boyunca bekletilir. 10 dakika süre sonunda aracınızı bol su ile yıkayınız. Araç yüzeyindeki çiziğin durumu ince, kalın veya derin olabilir. Bormax içeriği sayesinde çiziklerin içerisinde dolar ve onarımı sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca mikro tanecikli yapısı sayesinde aracınızın rengi her neyse o rengi alarak onarımı sağlar. Oto yüzey koruyucu sprey Bormax, arabanızın bakımında en büyük kurtarıcınız olmayı hakediyor.

UYARI: Aracınızdaki hasar büyük bir kaza sonucu oluşmadıysa, fazlasıyla derin ve göçük değilse onun dışındaki çiziklerin onarımına yardımcı oluyor.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.