BOMBAX NEDİR?

Fazla kilolara sahip olan insanlar bu durumundan fazlasıyla şikayet ederler. Kilo kontrolü sağlayabilmek için birçok yöntem denerler. Bazı insanlar da kilo alamamaktan şikayet eder.  Kilo alıp vermek tamamen metabolizma ile alakalı bir durumdur. Bazen yediğimiz gıdalar vücudumuzda kiloya dönüşmez. Bu gibi durumlarda takviye gıdalar tüketmeyi tercih edebiliriz.

Bu takviye gıdalardan bir tanesi de işinizi kolaylaşmasında işinize yaramayı amaçlayarak üretilen Bombax’tır. Peki Bombax nedir? İstenilen kiloya ulaşmanıza yardımcı olabilecek olan Bombax faydalanabileceğiniz destekleyici bir gıda takviyesidir. Kilo almaya yardımcı Bombax, tükettiğiniz gıdalarda mevcut olan vitamin ve minerallerin, kalorilerin vücudunuzda kiloya dönüşmesine yardımcı olur. Bombax toz karışım içeriğinde; propolis, keçiboynuzu, kudret narı meyvesi, polen, kına kına, amber, kakao, üzüm çekirdeği, karışık meyve ve sebzeler bulunur. Yoğun iş temposunda düzensiz ve sağlıksız beslenme alışkanlığının artmasından dolayı  bazı insanlarda aşırı kilo gözlemlenirken bazı insanlarda da zayıflık rahatsızlığı gözlemlenir. Birçok insan bu gibi problemlerden şikayetçidir. Tükettiğimiz besinleri kiloya dönüştürmekte yetersiz kalan vücudumuz  için Bombax gıda takviyesi destek sağlar. Hiçbir takviye gıda tek başına etkili olmaz.  Gıda takviyesi kullandığımız durumlarda mutlaka sağlıklı ve dengeli beslenmeyi ihmal etmemeliyiz. Aynı zamanda da egzersiz ve spor yapmaya özen göstermeliyiz. Bombax toz karışım kullanılırken istikrarlı ve sabırlı olmanız gerekiyor. Zayıflık ya da aşırı kiloya sahip olmak ciddi sağlık problemlerini beraberinde getirebilir. O yüzden muhakkak bir hekim yardımı alınmalıdır. Sporcularında tercih ettiği Bombax düzenli kullanımda olumlu sonuç vermeyi amaçlayan bir üründür.

UYARI: Bombax toz karışım bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. İçeriğindeki bitki özlerine alerjiniz varsa kullanmayınız. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktora başvurması önerilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Bombax toz karışım nasıl kullanılır? Linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://www.hizlikilovermek.net/bombax-nasil-kullanilir/

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.