BOLDER SAÇ BAKIM SETİ NASIL KULLANILIR?

Saç dökülmelerine sebebiyet veren problemler gerek fizyolojik gerekse psikolojik nedenlerden kaynaklı olabilir. Birçok klinik testten geçmiş olan Bolder Saç Bakım Seti birçok insanın tercihi olmuştur.

Bolder Saç Bakım Seti piyasadaki birçok kimyasal ürüne göre tamamen bitkisel ve doğal içeriğe sahiptir. Bolder Saç bakım seti bayanlarında erkeklerinde gönül rahatlığı ile kullanabilecekleri bir saç bakım ürünüdür. Bolder Saç bakım seti 2 farklı üründen oluşmaktadır. Bolder şampuan ve bolder saç serumundan oluşur. İçeriğinin bitkisel ürünlerden oluşması nedeniyle piyasadaki birçok kimyasal ürüne göre fazla tercih edilmiştir. İçeriğinde buğday yağı, limon yağı, çam yağı, Hindistan cevizi yağı, biberiye yağı, çörekotu yağı, kantaron yağı, karabiber yağı, üzüm çekirdeği yağı, zeytin yağı, hint yağı, shea yağı, arı sütü, karanfil yağı, karabaş otu yağı, susam yağı, çay ağacı yağı, keten tohumu yağı, defne tohumu yağı, at kestanesi yağı, kakao yağı, ceviz yağı, havuç yağı, nar çekirdeği yağı, ısırgan tohumu yağı, kabak çekirdeği yağı, sarımsak yağı, argan yağı, kayısı yağı, tatlı badem yağı, fındık yağı, portakal kabuğu yağı bulunmaktadır. İçeriğindeki özler sayesinde derinize nüfuz ederek saç dökülmelerinin durmasına yardımcı olur. Peki bitkisel içerikli Bolder Saç Bakım Seti nasıl kullanılır? Öncelikle hafif ıslak olan saçlarınıza Bolder Serumu uygulamanız gerekiyor. Uygulamak istediğiniz bölgelere Bolder serumu püskürtünüz ve derinize iyi bir şekilde nüfuz etmesi içintarak yardımı ile iyice yedirin. 4 ile 8 saat arasında bekletin. Sonra Bolder şampuanı saçınıza yetecek kadar alın ve saçınızı iyice yıkayın. Saç Çıkarıcı Bolder saç bakım setini saçlarınıza uygulayabildiğiniz gibi kaş ve kirpiklerinize de gözünüze temas etmeyecek şekilde uygulayabilirsiniz.

UYARI: Bolder Saç bakım seti ilaç değildir. Bir bakım ürünüdür. Göz ile temasından sakınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.