Bolder Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Ne İşe Yarar ?

Herkes saçlarını gür görmek ister sizde saçlarınızı gür bir şekilde görmek için bir çok yöntem denediniz veya saçlarınızı gür görmek istiyorsunuz bizde sizlere ürünümüz bolder’i tanıtıyoruz bolder son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir.

zigavus blue hair saç serumu

44c4273a1046aef8e92bd1a1175a0514a82069534ab8799c47pimgpsh_fullsize_distr

Bolder set olarak kampanyasıyla karşınızda bolder saç bakım amaçlı üretilmiş bir üründür. Ürünümüz bolder saçlarınıza güç verebilir ve güç demişken şundan bahsedelim saçlarımız dökülür bunun sebebi saçlarımızın güçsüz kalmasıdır. Saçlarınız güçsüz kalır ve dökülür hatta saçlarınızın çıkmamasının sebebide budur saçlarınız çok güçsüz kalıyor ve farkına varamıyorsunuz saçlarınızın güçsüz ve bakımsız kaldığı nasıl anlaşılır.

isiltili-saclar-icin-9-mucize-besin-6626718

öncellikle saçlarınız kuru gözüküyorsa saçlarınız kırık kırık ise ve saçlarınız geç uzuyor veya uzamıyor ise saçlarınız güçsüz kalmış demektir. Sizde saçlarınızı güçlendirmek için yardım alın bu arada bolder son zamanların sık tercih edilen ürünlerindendir. Sizde bolder’i deneyin ve sonucu kendi gözlerinizle görün bolder saç bakım seti kolay kullanımı ve üstün hizmetiyle ön plana çıkmaktadır sizde bolder saç bakım setini deneyin.

mucize_krem_kelopesia_kellige_care_olacak_mi_h53216_749de
Bolder İçeriği

Argan Yağı, At Kestanesi Yağı, Kakao Yağı, Kayısı Yağı, Ceviz Yağı, Tatlı Badem Yağı, Havuç Yağı, Fındık Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, Portakal Kabuğu Yağı, Isırgan Tohumu Yağı, Buğday Yağı, Kabak Çekirdeği Yağı, Limon Yağı, Sarımsak Yağı, Çam Yağı, Hint Yağı, Shea Yağı, Zeytin Yağı, Arı Sütü, Üzüm Çekirdeği Yağı, Karanfil Yağı, Karabiber Yağı, Karabaş otu Yağı, Kantaron Yağı, Susam Yağı, Çörekotu Yağı, Çay Ağacı Yağı, Biberiye Yağı, Keten Tohumu Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Defne Tohumu Yağı gibi tamamı doğal olan bitkilerden elde edilemektedir.

Bolder Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız.

Saçınızı şampuansız bir şekilde duru ve sıcak su ile yıkayınız.

Havlu ile saçınızı kurulayınız.

Az miktarda Bolder Saç Bakım Kompleksini saçınıza püskürtün.

Tarak yardımı ile saçınızda her here yayınız.

Saçınızda en az 4, en fazla 8 saat kalmasına dikkat ettikten sonra şampuan ve bol su ile yıkayınız.

Türkiye Sipariş ; İzmir , İstanbul, Ankara gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale gibi ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz whatsapp ile bizimle iletişime geçip sipariş verebilirsiniz

Avrupa Sipariş ; Sırbistan , İngilter , Almanya  vb. Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orjinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ve Western Union, Ria Express gibi hızlı para transferleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; bolder sprey, bolder sprey nedir, bolder sprey nasıl kullanılır, bolder sprey içeriği, bolder sprey kullanıcı yorumları, bolder sprey kullananlar, bolder sprey sipariş ver, bolder sprey nasıl sipariş verebilirim, bolder sprey fiiyatı, bolder sprey ankara, bolder sprey istanbul, bolder sprey izmir, bolder sprey bursa, bolder sprey konya, bolder sprey almanya, bolder sprey amerika, bolder sprey hollanda, bolder sprey belçika, bolder sprey isviçre, bolder sprey norveç, bolder sprey danimarka.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.