BLUE OCEAN PEMBE MASKE NASIL KULLANILIR?

Cilt lekelerinizden şikayetçiyseniz ve psikolojinizi de olumsuz anlamda etkiliyorsa kimyasal ürünlere başvurmadan bitkisel içeriğe sahip olan Blue Ocean Pembe Maskeyi kullanabilirsiniz. Pembe maske cilt problemlerinizde başa çıkarken aynı zamanda da yağ dengesini korumaya ve nemlenmesine yardımcı olur.

Piyasada satılan birçok cilt maskesinden farklı olarak ünlü isimlerinde tercihleri arasında yer alan Pembe maske cilt yenileyici ve temizleyicidir. İçeriğinde yer alan bitkisel özler; su, ethil alkol, gliserin, asetat tokoferil, Bisabolol, kolajen, elastin, linoleik asit, limon, çay ağacı yağı, aleo vera, gül yağı, kayısı yağı, imidazölin üre, boya ve pigmenttir. Sivilce, akne beyaz nokta, siyah nokta gibi problemlerden kaynaklı leke oluşumlarını onarmaya yardımcı olur. Cilt maskesi uygulaması olduğu gibi ayrı olarak da selülit maskesi vardır. Düzenli kullanım gösterilirse cilt problemlerinin önün geçmeyi amaçlar. Ayrıca ciltte oluşan kırışıklıklar içinde etkili bir ürün olan Blue Ocean Pembe Maske, cildinizdeki ve vücudunuzdaki yağ ve nem dengesini sağlayarak cildinizin canlılık ve tazelik kazanmasına yardımcı oluyor. Son zamanlarda herkes tarafından tercih edilen Blue Ocean pembe maske nasıl kullanılır?  Kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. Blue Ocean Pembe Maske düzenli kullanım sonucunda olumlu etki göstermeyi amaçlayan bir cilt maskesidir.

1.Adım:  Blue Ocean pembe maske yüzünüze uygulamadan önce cildinizi yıkayın ve kurulayın.

2.Adım: Kuru cildinize yetecek miktarda pembe maskeyi fırça yardımı ile uygulayın.

3.Adım:  30 dakika ya da 40dakika boyunca pembe maskenin kurumasını ve ekleyin.

4.Adım: Kuruyan pembe maskeyi yavaşça cildinizden soyun ve bol su ile yıkayınız.

UYARI: Blue Ocean pembe maske bir ilaç değildir. Bir cilt maskesidir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.