Black Marble Yılan Yağı Saç Çıkartıcı

black marble yılan yağı saç çıkarıcı

Erkekler için karizmatik görünmenin en kolay yolu olan Black Marble Yılan Yağı Saç Çıkartıcı. Saçlara kullanıldığı gibi bölgesel olarak yüzde sakal ve bıyıklara da uygulanabiliyor. Erkeklerin vazgeçilmez unsuru saç ve sakala uygulandığında daha gür ve karizmatik bir görünüme sahip olmalarını sağlayan Black Marble Yılan Yağı Saç Çıkarıcı serum şeklindedir. Ve tamamen bitkisel içeriğe sahip olan bir damladır. Damla şeklinde olmasının verdiği avantaj ile kullanıcıya daha kolay kullanım ve uygulama imkanı sağlamaktadır. Bu ürün ile istediğiniz saç, sakal ve bıyığa ulaşabilirsiniz. Dünya çapında da bilinen ve uygulanan bu ürün kolay ve hızlı olarak istediğiniz görünüme sahip olmanızı sağlar. %100 kara mamba yılanı yağı olmasından dolayı, içerisinde her hangi bir kimyasal ürün bulunmaz.dünyada ki tek en yoğun içeriği ile besler, bakım yapar ve canlandırır.

black-marble-sakal-serumu-satin-al

Kara mamba yağı nedir? %28 Afrika kara mamba yılanlarının derisi ve %3 kara mamba yumurtasından üretilen saf yağdır.

black marble yılan yağı saç çıkarıcı

Black marble sakal serumu düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde, 1 ay içerisinde 3 cm ile 5 cm kadar uzaması mümkün olacağından dolayı güzel bir şekilde sakal ve bıyıklarınızın hızlı bir olarak uzamasını sağlar. Sakalı ve bıyığı olmayan köse insanlar içinde uygulamanın olumlu sonuçlanacağının mümkün olduğunu söylemeliyiz.

black marble sakal serumu

İçeriğinde; Kara mamba yağı, kara mamba yumurtası, badem yağı,  mısır yağı bulunmaktadır.

Kullanım önerisi ; Uygulama yapılacak olan bölge ılık su ile temizlenir ve arındırılır. Daha sonra istenilen bölgelere 3 ile 5 damla arası damlatılır ve nazik şekilde bir kaç dakika masaj yapılarak uygulanması tavsiye edilir. Hastalık ve rahatsızlık tedavisinde kullanmaz. İlaç değildir, ilaç olarak satılmaz. Black Mable Yılan Yağı tamamen bitkisel gıda takviyesidir. Üretici firma, içeriği, kullanımı ve son tüketim tarihi üründe bulunmaktadır. Ürün tüketilmez, haricen kullanım içindir.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

black marble yorumlar, black marble saç serumu kullanımı, black marble eczanelerde varmı, black marble özellikleri, black marble karaca, black marble texture, black marble wallpaper, black marble reklam, black marble ekşi, black marble kızlar soruyor, black marble gerçek yorumlar, black marble sakal çıkarır mı,black marble yorumlar, black marble yorum, black marble yorum ekşi,black marble youtube,black marble kullanıcı yorumları, black marble işe yarıyor mu