Black Marble Sakal Serumu Kullanan Ünlüler

Şüphesiz erkekleri daha yakışıklı hale getiren en önemli unsur sakallarıdır. Erkeklerin sakalsız halleri her ne kadar onları daha resmi kılsa da  günümüz kadınları daha çok net çizgilerin dışına çıkan erkeklerden etkilenmektedir. Sakal erkeği resmiyetinin dışına çıkaran önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Ülkemizde ekranlarda görmeye alışık olduğumuz bir çok ünlü isimde sakallarıyla genç kızların hayranlığını kazanmaya devam etmektedir.

Sakalları ile uluslararası hayran kitlesine sahip olan ünlü isimlerin sakalları için tercih ettikleri bakım malzemeleri bulunuyor. Sakallarıyla bu denli beğeni kazanan isimler sakallarına istedikleri özene göstermek için bakım yağlarıyla zenginleştirilmiş sakal serumu tercih ediyorlar. Sakal serumu olarak ise ünlü isimlerin kuaförlerin alınan tüyolar okları Black Marble sakal serumuna çeviriyor. Sakal serumu kullanan ünlü isimler arasında sakalları ve tarzlarıyla konuştuğumuz Burak Özçivit , Engin Altan Düzyatan, Çağatay Ulusoy gibi isimler yer alıyor. Ünlü isimlerin kuafölerine düzenli olarak bakıma gittiklerini ve kuaförleriyle ortak tercihleri olan Black Marble sakal serumu kullandıkları kulaktan kulağa dolaşıyor. Engin Altan Düzyatan ve Burak Özçivit’in aynı kuaförü tercih etmelerinin ardındaki nedende black marble ile anlaşılmış oluyor.  İki ünlü isimde sakal ve bıyıklarıyla ün kazandıkları göz önünde bulundurulursa Black Marble Sakal Serumu daha çok konuşulacak gibi duruyor.

Genç erkeklerin ünlü isimlerin sakallarına olan hayranlıklarına cevap olan Black Marble Sakal Serumu ile Burak Özçivit’in en karizmatik hallerine ulaşabilecekleri gerçeği artık herkes tarafından biliniyor.